Tag: Jaçe

Pozat të “nxehta” nga pushimet luksoze, Françeska Jaçe bën namin në rrjet (FOTO)

03/09/2021

Teksa shumica e njerëzve janë rikthyer në punë, Françeska Jaçe është ende duke shijuar pushimet.Modelja e njohur ka udhëtuar nga një vend përrallor në tjetrin, ... Read More

Françeska Jaçe poston foton provokuese nga Maldives

09/03/2021

Franceska Jace ka ndezur rrjetin me fotot e fundit. Ish pjesëmarrësja e Big Brother, që është shumë aktive në rrjetet sociale ka postuar foto shumë ... Read More

Françeska Jaçe i futet politikës, zbulon qytetin ku do të kandidojë për deputete

06/02/2021

Modelja Françeska Jaçe, e cila u bë e njohur për të gjithë pas pjesëmarrjes së saj në ‘Big Brother Albania’ është gjithmonë në qendër të ... Read More

Dalin fotot/ E gjakosur në kokë, Françeska Jaçe pas aksidentit ndihmohet nga kalimtarët

16/11/2020

Ditën e sotme në media u publikua lajmi se Françeska Jaçe ishte aksidentuar me makinën e saj. Fotot e makinës së përmbysur në Nartë të ... Read More

Françeska Jaçe i jep fund lidhjes me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës

04/10/2020

Ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka shkëputur lidhjen me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës, Albi Doka. Historia e ish-lojtares së “Big Brother” me futbollistin u ... Read More

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

02/03/2020

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe ... Read More

Probleme me policinë? Pranga në shtëpinë e Françeska Jaçes, ja postimi i mikes së saj

18/02/2020

Modelja” Françeska Jaçe vazhdon të prodhojë më shumë lajme për sherret e bujshme me vajza e djem, sesa për pasarelat. Ajo ndan përditë me ndjekësit ... Read More

Modelja shqiptare filmon trupin nga afër në plazh, nuk lë vend për imagjinatën

13/06/2019

20:43 | 06/13/2019 Françeska Jaçe ka ngritur edhe më shumë temperaturat nga plazhi. Françeska Jaçe po erdhi tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e reja, të ... Read More

Mëngjesi i vonshëm i modeles shqiptare, gjysmë e zhveshur në shtrat

04/05/2019

15:40 | 4 Maj 2019 15:40 | 4 Maj 2019 Françeska Jaçe ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit. Françeska Jaçe ka postuar ... Read More

Modelja shqiptare vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

10/04/2019

Modelja shqiptare vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit Françeska Jaçe është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin ... Read More

Françeska ngacmon sërish imagjinatën e meshkujve

07/04/2019

Françeska Jaçe e ka rikthyer sërish vëmendjen drejt vetes. Para disa ditësh Françeska Jaçe i ka publikuar disa foto me veshje tejet transparente në të ... Read More

Sexy dhe të pa rrezistueshme, dy bukuroshet shqiptare ndezin rrjetin

23/03/2019

Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe kanë një miqësi mjaft të mirë midis tyre.Këtë atë ato e tregojnë shpeshherë nëpër komentet e ndryshme ... Read More