Tag: Ivan

Zbulohet motivi: Ivan Gazidis largohet nga Milani

22/04/2021

Ivan Gazidis largohet nga Milani, zbulohet motivi. Lajm bombastik nga Italia, Ivan Gazidis largohet nga Milani. E përditshmja italiane Corriere dello Sport, raporton se Ivan ... Read More

Ndryshimet te Milani? Flet Gazidis

16/02/2021

Gazidis shpjegon sesi e ndryshoi Milanin. Administratori i Milanit, Ivan Gazidis ka dhënë një intervistë të gjatë për Podcast-in e “Sport Illustrated”, ku ka zbuluar ... Read More

Gazidis shpalos projektin e madh të Milanit

11/02/2021

Në një intervistë për Sky Sport, Ivan Gazidis foli mbi momentin e Milanit, qytetin dhe projektin kuqezi. Intervista do të publikohet sonte, por transmetuesi satelitor ... Read More

E pranon Gazidis: Për Ibran nuk vlejnë të gjitha rregullat

10/02/2021

Zlatan Ibrahimoviç i ka dhënë zemër Milanit qe ka ardhja e tij. Ivan Gazidis thotë se për Zlatan Ibrahimovic “nuk vlen çdo rregull” pasi që ... Read More

Milan goditi në transferët e verës, ky është plani për afatin e janarit

31/10/2020

Nënshkrimet e verës ka bërë shumë përshtypje deri më tani. Puna e Ivan Gazidis, Paolo Maldini, Ricky Massara dhe e gjithë zona e skautëve dha ... Read More

Këto ushqime rekomandohen për mëngjes

01/10/2019

Foto ilustrim: Ivan Timov Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, madje është vërtetuar se ngrënia e mëngjesit mban nën kontroll peshën edhe urinë ... Read More

Rakitic: Më mirë të mos luaj askund se te Interi

01/05/2019

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic ka ironizuar me ofertën që klubi I Interit ka bërë drejt tij. Duke folur përpara ndeshjes me Liverpoolin, mesfushori kroat ... Read More

Rakitic: Ne ndjekim rrugën e Messit, më të mirit në histori të futbollit

30/04/2019

Ivan Rakitic ka thënë se lojtarët e Barcelonës ndjekin rrugën e Lionel Messit, kapitenit të tyre. Ylli argjentinas për herë të parë në karrierën e ... Read More

Merkato: Rakitic ka një mesazh për Man Utd dhe Barcën

29/04/2019

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka qartësuar edhe njëherë qëndrimet e tij rreth të ardhmes. Ylli kroat ka bërë të ditur se nuk dëshiron të ... Read More

Rakitic: Yjet e Barcës do të zgjohen nga gjumi me dhimbje koke

28/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se ndeshja kundër Liverpool nuk do t’i ndalojë shokët e skuadrës që të festojnë për titullin e kampionit ... Read More

Tri skuadra angleze kërkojnë Perisicin

13/04/2019

Numri i skuadrave angleze të interesuara për Ivan Perisic vazhdon të rritet. Pas Arsenalit dhe Tottenhamit, është tani skuadra e West Ham United që po ... Read More

Rakitic me statistika fenomenale në Ligën e Kampionëve

12/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, duket se pëlqen shumë kohën kur ai duhet të paraqitet në Ligën e Kampionëve. Mesfushori kroat ka regjistruar një paraqitje ... Read More