Tag: Ishgruaja

Erjona Sulejmani pa tabu: Më pëlqen masturbimi, jo seksi. Ronaldos nuk do t’i rezistoja dot

28/10/2020

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili ka sjellë librin e saj ku ka treguar edhe disa sekrete. Në vitin 2018, ajo u nda nga Xhemaili, por ... Read More

Erjona Sulejmani: Nuk bëj më foto nudo, tani kam fëmijë. Kam moral dhe familje

23/04/2020

Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen. Duke thënë se është beqare, ajo ... Read More

Pas Johnny Deppit, Amber Heard me të dashur të ri

15/03/2019

Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar ... Read More

Pasi u shkurorëzuan në vitin 2003, Rafet El Roman dhe Tugba Altıntop sërish do të martohen

14/01/2019

Ish-gruaja e Rafet El Roman, Tugba Altıntop ishte mysafir në programin “2 Sayfa”. Bukuroshja tregoi disa të pathëna rreth këngëtarit që deri më tani nuk ... Read More