Tag: Ishburri

Flet ish-burri i Violeta Kajtazit, tregon kur dhe si e takoi për herë të parë këngëtaren

13/01/2021

Ish-burri i Violetë Kukaj tregon se e takoi këngëtaren në moshën 12-vjeçare. Violetë Kukaj së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për pamjen ... Read More

Sa para ia jep ish-burri për fëmijët, flet Adriana Matoshi

08/11/2020

Adriana Matoshi tregon sa para paguan ish-burri për fëmijët e tyre? Aktorja Adriana Matoshi ka folur për jetën e saj si nënë e vetme. Ajo ... Read More

Babai kanos djalin në Shtime

29/01/2019

Një femër ka raportuar se ish-burri i saj përmes telefonit ka kanosur djalin e tyre. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth ... Read More