Tag: Interit

‘Çmendet’ Chelsea, kjo është paga që ofron për Lukakun

29/07/2021

Chelsea i ofroi pagë marramendëse, vjen përgjigja e Lukakut. Sulmuesi i Interit Romelu Lukaku e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u kthyer në Chelsea, pavarësisht ... Read More

Në fund, dështon miqësorja ndërmjet Interit dhe Arsenalit

21/07/2021

Dështon miqësorja ndërmjet Interit dhe Arsenalit. Arsenali ka konfirmuar ndeshja miqësore kundër Interit, e cila supozohej të zhvillohej të dielën, është anuluar, edhe pse turneu ... Read More

Lojtari kosovar bashkohet me ekipin e parë të Interit në stërvitjet parasezonale

13/07/2021

Andi Hoti bashkohet me ekipin e parë të Interit në stërvitjet parasezonale Andi Hoti është thirrur në ekipin e parë të Interit. Interi do të ... Read More

Interi thërret talentin kosovar në ekipin e parë

09/07/2021

Kosovari Andi Hoti ftohet në ekipin e parë të Interit Reprezentuesi kosovar Andi Hoti është ftuar nga Simone Inzaghi te ekipi i parë i Interit ... Read More

Inter bën gjestin e madh për Eriksenin

02/07/2021

Interi konsideron të ardhmen e Eriksenit. Mesfushori danez i Interit, Christian Eriksen do të kthehet në Milano në javën e dytë të korrikut për t’iu ... Read More

Zbulohet zëvëndësuesi i Hakimit

27/06/2021

Skuadra e Interit tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Hakimit. Interi raportohet se ka hyrë në negociata me Arsenalin për mbrojtësin e djathtë, Hector Bellerin, ... Read More

Zyrtare: Inter prezanton Calhanoglun si lojtar të tyre

22/06/2021

Interi e zyrtarizon Calhanoglun. Hakan Calhanoglu është zyrtarisht futbollist i Interit. Prezantimin zyrtar e ka bërë klubi zikaltër në kanalet e veta të komunikimit, ku ... Read More

Interi vjen me mesazh prekës për Eriksenin

19/06/2021

Interi me mesazh prekës për Eriksenin. Klubi i Interit ka shkruar një letër të hapur mesfushorit Christian Erikesen. Eriksen pësoi një sulm në zëmër të ... Read More

Maldini bën ofertën gati, e do me çdo kusht yllin e Interit

07/06/2021

Ofertë e rrufeshme: Milan transferon yllin e Interit!. Në këto momente nuk ka futbollist të Interit që nuk është i shitshëm për shkak të krizës ... Read More

Conte- Inter, pritet të ndodhë kjo gjë

24/05/2021

Conte takohet me presidentin e Interin për të biseduar për të ardhmen. Presidenti i Interit, Steven Zhang, do të takohet sot me trajnerin e zikaltërve, ... Read More

Inter pasi u shpall kampion, po e sjell yllin e madh në Milano

18/05/2021

Dështon Barcelona, Inter transferon objektivin e katalanasve. Skuadra e Interit po përballet me një krizë të thellë financiare mirëpo një gjë e tillë nuk po ... Read More

Formacionet zyrtare të derbit në Serie A: Juventus – Inter

15/05/2021

Juventusi ndeshet me Interit, në përballjen e vlefshme për javën e 37-të në Serie A. Për “Bianconerët” kjo ndeshje është jetë a vdekje, pasi mund ... Read More