Tag: Interi

Interi shmang “humbjen” ndaj Empolit të Bajramit, fituesi vendoset në kohën shtesë

19/01/2022

Një natë e çmendur në San Siro. Interi arrin të barazojë rezultatin në kohën shtesë ndaj Empolit dhe shmang një humbje zhgënjyese. Serinë e golave ... Read More

Chelsea transferon një tjetër yll nga Interi

16/01/2022

Chelsea përsëri për shopping te Interi. Chelsea verën e kaluar transferoi Romelu Lukakun nga Interi për 115 milionë, ndërsa tani Blutë e Londrës synojnë transferimin ... Read More

Interi e do me çdo kusht Dybalan – ky është plani i “çmendur” për transferimin e tij

15/01/2022

Interi e ka seriozisht për Dybalan. Interi është shumë i interesuar për nënshkrimin e Paulo Dybalas si një transferim i lirë dhe ata kanë hapur ... Read More

Interi fiton Superkupën e Italisë, mposht Juventusin pas vazhdimeve

13/01/2022

Interi mposht Juventusin pas vazhdimeve dhe fiton Superkupën e Italisë. Interi ka triumfuar përballë Juventusit në Derby d’Italia (2-1) për Superkupën e Italisë duke fituar ... Read More

Inter- Inzaghi, ky është lajmi i fundit

08/01/2022

Interi ka gati rinovimin për Inzaghin pas fillimit të shkëlqyer me klubin italian Steven Zhang është tepër i impresionuar me fillimin e Simone Inzaghit në ... Read More

Interi merr vendimin shokues për Sanchezin

08/01/2022

Interi ofron Sanchezin tek klubi anglez Evertonit i është ofruar shansi për të nënshkruar me yllin e Interit, Alexis Sanchez, sipas raportimeve. Kiliani, 33 vjeç, ... Read More

“Bombë” te Interi, largohet ylli i madh

04/01/2022

Lautaro Martinez largohet nga Interi. Një Inter që po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme por problemet financiare mund të rrënojnë nga brenda skuadrën e ... Read More

Dueli me Liverpoolin, UEFA do ta detyrojë Interin të luajë larg Italisë

01/01/2022

Interi mund t’ia sheh sherrin ligjit Një nga supersfidat e fazës me eliminim direkt në Ligën e Kampioneve është padyshim ajo mes Interit dhe Liverpoolit. ... Read More

Interi dhe Juventusi kërkojnë shtyrjen e Superkupës së Italisë, kjo është arsyeja

30/12/2021

Ulet numri i shikuesve në stadiume, Interi dhe Juventusi kërkojnë shtyrjen e Superkupës së Italisë. Interi dhe Juventusi kanë kërkuar që të shtyhet përballja e ... Read More

Interi vendos ta shes këtë lojtar

28/12/2021

Interi i ndan rrugët me mesfushorin Matias Vecino në verë do të ndajë rrugët me Interin pas 5 vitesh pasi i përfundon kontrata që firmosi ... Read More

Inter ia “terron” Milanit, po ia merr nga duart super sulmuesin

26/12/2021

Interi, është i etur për të kaluar përpara konkurrencës në garën për të nënshkruar me Julian Alvarez nga River Plate. Sulmuesi 21-vjeçar po tërheq interesim ... Read More

Inter po synon transferimin e Belotti pa asnjë cent

24/12/2021

Interi kthen sërish sytë kah Belotti, kërkon ta marrë falas në verë Sipas asaj që raportohet nga Il Giornale, kapiteni i Torinos, Belotti ka vendosur ... Read More