Tag: Inter

Inzaghi po e transferon yllin e Lazios te Interi

22/01/2022

Caicedo mund t’i ribashkohet Inzaghit në Inter. Inter po shikon opsione që nuk kushtojnë shumë për sulmin e tyre dhe idea për Felipe Caicedo është ... Read More

Inter siguron përforcimin e parë për merkaton e janarit

20/01/2022

Marrëveshja është arritur: Inter siguron përforcimin e parë për merkaton e janarit. Goditje surprizë, Inter siguron përforcimin e parë për merkaton e janarit. Inter mbrëmë ... Read More

Dybala shokon Juventusin, po arrin marrëveshje me gjigantin nga Serie A

18/01/2022

Sipas mediave italiane Paulo Dybala po transferohet në Inter. Shpesh me Beppe Marotta, kur një sugjerim kthehet në hipotezë, marrëveshja bëhet e mundur. Edhe me ... Read More

Inter po e transferon yllin e Atalantas

17/01/2022

Plani i Marottas: Ylli i Atalantas kalon tek Inter. Inter ka gati planin në merkato sa i përket repartit të mesfushës dhe ka shënjestruar një ... Read More

Calhanoglu afër largimit nga Inter, zhvillime të papritura

13/01/2022

Largimi afër për Calhanoglun: Inter transferon yllin e rivalëve për të zëvëndësuar turkun. Është Manchester United me në krye Ralf Ragnick i cili i ka ... Read More

Ancelotti parashikon fituesin e Scudettos në Serie A – Milan apo Inter?

05/01/2022

Milan apo Inter? – Ja kush do ta fitojë Scudetton sipas Ancelottit. “Il Messaggero” sot propozon një intervistë me Carlo Ancelottin. Trajneri i Real Madridit ... Read More

“Bombë” te Interi, largohet ylli i madh

04/01/2022

Lautaro Martinez largohet nga Interi. Një Inter që po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme por problemet financiare mund të rrënojnë nga brenda skuadrën e ... Read More

Inter e siguron super transferimin e parë për afatin e janarit

04/01/2022

Andre Onana do të nënshkruajë kontratën e tij për t’u bërë lojtar i Inter. Portieri i Ajax Amsterdam do të pajtohet për marrëveshjen me Inter ... Read More

Inter vazhdon me fitore, Roma zhgënjen

22/12/2021

Fiton Interi, gabon Roma. Inter ka marrë pikët e plota në sfidën e fundit për vitin 2021, derisa Roma ka gabuar në shtëpi. Interi e ... Read More

Interi në “gjah”, po transferon supër dyshen në janar

10/12/2021

Inter dëshiron dyshen e Sassuolos në merkaton e janarit Sipas La Gazzetta dello Sport, Interi ka hapur bisedimet me Sassuolo për të nënshkruar me Gianluca ... Read More

Martinez gëzon Interin para sfidës me Real Madridin

06/12/2021

Inter merr lajmin e mirë, Martinez gati për Real Madridin. Inter në ndeshjen e radhës do zhvillojë përballjen kundër Real Madridit. “Neurazzurët” do përballen me ... Read More

Mourinho kundër ish skuadrës, këto janë formacionet Roma-Inter

04/12/2021

Roma – Inter, Mourinho kundër ish skuadrës së tij. Sot fillon xhiroja e 16-të në Serie A. Një edicion jashtëzakonisht interesant po zhvillohet deri më ... Read More