Tag: Insigne

Nuk pritej, ja ku po mund të transferohet Romagnoli

02/01/2022

Pas Lorenzo Insigne, Toronto FC po kërkon të nënshkruajë kapitenin e Milanit, Alessio Romagnoli, i cili së shpejti bëhet agjent i lirë. Lojtarët e Serie ... Read More

“Ciao” Napoli, ky është ekipi i ri i Insignes

31/12/2021

Lorenzo Insigne, ka rënë dakord për kushtet personale me skuadrën e MLS Toronto dhe ai është gati të vendosë stilolaps në letër. Sulmuesi 30-vjeçar italian ... Read More

Bayerni “peshkon” në Serie A, e kërkon këtë super lojtar

26/12/2021

Bayerni kërkon yllin italian Lorenzo Insigne është pjesë e Napolit prej vitit 2009, me ekipin jugor ka fituar dy Kupa Italie dhe një Superkupë, teksa ... Read More

E papritur, ja ku mund të përfundojë Insigne

17/11/2021

Chelsea po monitoron sulmuesin e Napolit, Lorenzo Insigne, zbulon Marca. Kontrata aktuale e 30-vjeçarit me gjigantët italian skadon verën e ardhshme dhe i është ofruar ... Read More

Insigne po transferohet te rivali i Napolit

26/10/2021

Gjiganti i Serie A gati për surprizën e madhe! Lorenzo Insigne padyshim që është objektivi i Interit që kjo e fundit po e kërkon me ... Read More

Napoli merr vendim këtë vendim për Insignen

17/10/2021

Lorenzo Insigne, i është ofruar një kontratë të re. Napoli është në bisedime me Lorenzo Insigne për një kontratë të re, tha drejtori sportiv Cristiano ... Read More

Insigne – Napoli, këtë nuk e ka pritur askush!

27/09/2021

Napoli dhe sulmuesi Lorenzo Insigne ende nuk kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës. Kontrata aktuale 30-vjeçarit i skadon në fund të qershorit të vitit ... Read More

Insigne po transferohet aty ku nuk pritej

02/09/2021

Arrihet marrëveshja: Insigne tek gjiganti europian, Inter dështon. Inter ka dështuar rëndë në tentativën për të transferuar kapitenin e skuadrës së Napolit, Lorenzo Insigne. Kjo ... Read More

Milan po e transferon ylllin e Napolit

10/08/2021

Marrëdhëniet e këqija me De Laurentiis, Insigne tek rivalët e Napolit. Lorenzo Insigne ka paralajmëruar largimin e tij nga Napoli gjatë kësaj vere por marrëdhëniet ... Read More

Nëse ndodh kjo, Insigne transferohet në Milan

06/07/2021

Lorenzo Insigne ka gjasa që gjatë kësaj vere të largohet nga Napoli. E ekipi që ka interesim të madh për të është Milan. Rossonerët ka ... Read More

E papritur, ylli i Napolit refuzon kontratën e re

20/03/2021

Ylli i Napolit refuzon kontratën e re. Lorenzo Insigne ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Napolin. Sipas mediave italiane sulmuesi nuk dëshiron të ngutet për ... Read More

Situata me Gennaro Gattuson, presidenti i Napolit sapo ka marrë këtë vendim!

15/02/2021

Një penallti e fituar nga Amir Rrahmani dhe e shndërruar në gol nga kapiteni Lorenzo Insigne, i dha tre pikët Napolit në sfidën me Juventusin ... Read More