Tag: infektuar

“Mirupafshim korona”, Lei Kraja fiton betejën me virusin dhe shijon ditën e parë të lirisë

23/11/2020

Moderatorja bukuroshe Lei Kraja njoftoi pak ditë më parë se ishte infektuar me Covid-19, duke u detyruar kështu që emisionin e saj ta prezantonte nga ... Read More

Modelja shqiptare infektohet me COVID në muajin e 9-të të shtatzënisë: Uroj që bebi të mos vijë derisa të ikë ky dreq virusi

22/11/2020

Modelja shqiptare Greiss Petroviç është infektuar me COVID-19, ndërsa është në muajin e 9-të të shtatzënisë. Greiss Petroviç, e cila pritet të lindë djalin në ... Read More

Kështu mund të kuptoni nëse jeni të infektuar me COVID-19, akoma pa filluar simptomat

21/11/2020

Ja si të kuptoni nëse jeni të infektuar me COVID-19, akoma pa filluar simptomat? Shteti i Taiwan, është një nga shtetet e para që është ... Read More

Infektohet me koronavirus Eneda Tarifa: Ndihem keq, humba shijen dhe nuhatjen

18/11/2020

Moderatorja Eneda Tarifa, ka zbuluar ditën e sotme se është infektuar me Covid-19. Me anë të një postimi në “Instagram”, moderatorja  tregon se është asimptomatike ... Read More

Maradona nuk gjen qetësi, pas operacionit në tru, tani e ka djalin në gjendje të rëndë

15/11/2020

Nuk ka qetësi për Maradonan. Djali i Diego Maradonas është infektuar me coronavirus, derisa pas komplikimeve – është dërguar me urgjencë në spital. Legjenda e ... Read More

Lojtari shumë i njohur shqiptar infektohet me koronavirus

10/11/2020

Lojtari shumë i njohur shqiptar është infektuar me virusin e njohur si Covid-19. Marash Kumbulla është testuar pozitiv në COVID-19. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, është ... Read More

Moderatorja e njohur preket nga Covid-19

08/11/2020

Megi Pojani është infektuar me COVID-19. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë puntatë të rubrikës që ajo drejton në “E Diell”, ... Read More

Arbana takon babain për herë të parë pasi fitoi betejën me Covid-19: E kaloi, dy javë na çmendi

05/11/2020

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë me dije se i ati i cili ishte infektuar me koronavirus, ka arritur të fitojë betejën me virusin së fundmi. ... Read More

“Kurrë nuk e kam besuar këtë virus”, këngëtari shqiptar infektohet me COVID-19

12/10/2020

Valton Krasniqi, këngëtari i njohur shqiptar është infektuar me COVID-19. Ka qenë vetë ai që ka dhënë lajmin me anë të një postimi në Instagram ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

Këngëtari i njohur zbulon se është infektuar me COVID-19

03/09/2020

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka zbuluar se ka qenë i infektuar me COVID-19, por vetëm sot ka vendosur ta ndajë me ndjekësit. Ai publikoi ... Read More

Infektohen me koronavirus 8 lojtarë të Prishtinës, pritet vendimi zyrtar i UEFA-s për ndeshjen me Lincoln

22/08/2020

Tetë lojtarë të Prishtinës janë të infektuar me COVID-19. Menjëherë pasi janë kthyer nga Gjibraltari, aty ku do të zhvillonin takimin ndaj Lincoln Red Imps, ... Read More