Tag: imazhin

“Vila24” nis sezonin, moderatorja Brunilda Lahe dhe skenografia e re, ftesa më e dashur e çdo mëngjesi

20/09/2021

Emisioni “Vila24” ka nisur sezonin me një koncept të ri. Shikuesit tashmë do zgjohen me imazhin e moderatores Brunilda Lahe e cila sjell një sërë ... Read More

Sara nuk përmbahet, ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin

15/09/2021

Sara ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin. Sara Hoxha nuk e ka problem të pozojë në forma të ndryshme. Aq e pakompleksuar është ... Read More

Kujt ia ka qit mrrolat vajza e Feros dhe Arbenites?

18/08/2021

Arbenita Ismajli publikon në Instagram imazhin e ëmbël të vajzës. Modelja ka publikuar edhe një tjetër imazh të vajzës. Arbenita Ismajli, tash e disa muaj ... Read More

Learta shkon me nënën në dasëm, ajo merr gjithë vëmendjen

14/08/2021

Learta ndan imazhin më të mirë me nënën në dasëm. Learta Jakupi është një person i dalluar në shumë aspekte. Në shumë momente ajo kalon ... Read More

Learta kaq mirë e qon me kunatën, ndan imazhin më të mirë me të

09/08/2021

Learta ndan imazhin më të mirë me kunatën. Learta Jakupi është një ndër emrat më të njohur që gjithmonë kalon në lajm. Me pozat e ... Read More

Sot feston ditëlindjen Gold AG, kaq vite ka mbushur

28/07/2021

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës, bashkëshortes dhe djalit. Reperi sot ka ditëlindjen. Gold AG, ka lindur ... Read More

Ledri një baba shembull, sjell imazhin më të ëmbël me Poem Blu

11/06/2021

Babë e bijë, Ledri Vula sjell imazhin më të ëmbël me Poem Blu. Rep-artisiti shqiptar, Ledri Vula, para disa muajve është bërë baba për herë ... Read More

Test psikologjik: Zgjidhni një foto dhe zbuloni se çfarë ju pret këtë verë

06/06/2021

Dëshironi të dini se çfarë ju pret këtë verë? Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe gjeni përgjigjen. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Këtë verë, ... Read More

Edhe Arta Nitaj uron për festën e Fitër Bajramit

13/05/2021

Bukuroshja ka ndarë imazhin ku uroi festën. Ajo është njëra prej femrave që pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Arta është mjaft aktive në rrjete sociale ... Read More

Sabriu dhe Sinani dalin me bashkëshortet, vëmendjen e marrin zonjat

02/03/2021

Sabriu dhe Sinani ndajnë imazhin më të mirë me bashkëshortet. Sabriu dhe Sinani janë ndër këngëtarët më të dalluar në mediat rozë. Me zërin unik ... Read More

Luana publikon foto kur ishte 16 vjeç, kaq shumë ka ndryshuar

20/02/2021

Luana publikon imazhin kur ishte vetëm 16 vjeçare. Luana ka ndarë një fotografi nga koha kur ishte 16 vjeçare. Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana ... Read More

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

17/01/2021

Kështu e quan djalin e saj Adelina Ismaili Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit . Adelina Ismaili është mjaft aktive në ... Read More