Tag: imazh

Morena Taraku sapo doli nga dushi, nis ditën me një imazh joshës me rroba-larje

04/08/2021

E sapo dal nga dushi, Morena Taraku e nis ditën me një imazh joshës me rroba-larje. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze. Dhe, Morena ... Read More

Ja si duket beli i Tea Trifonit kur nuk përdor ‘photoshop’

02/08/2021

Ish konkurrentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen” thuajse nuk kalon ditë pa postuar ndonjë imazh apo video në instagram. Ajo është shumë aktive në rrjetet ... Read More

Leonora me veshjen më të bukur në festën e Bajramit

20/07/2021

Leonora uron festën me një imazh të bukur. Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është ... Read More

Kaq e zjarrtë duket në kuzhinë Geta Beqa

30/05/2021

Ajo, shërben edhe si imazh për disa produkte ushqimore Geta Beqa është kampione botërore e fitnesit, që na ka bërë krenarë me titujt dhe trofetë ... Read More

Elhamja e ka ditëlindjen, kështu e urojnë motrat e saj

24/05/2021

Me këtë imazh motrat Mustafa urojnë Elhamen për ditëlindje. Elhame Mustafa është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Ajo sot feston ditëlindjen, ... Read More

Për mashallah, Elita nuse me veshje tradicionale

16/05/2021

Elita me një imazh të bukur Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Ajo në të shumtën e kohës kalon ... Read More

Është rreth të 60-ve, por Aferdita Paqarada e ka trupin si një 20-vjeçare

08/04/2021

Afërdita shfaqet joshëse. Është ikonë e bukurisë, sharmit, por edhe imazh i femres së ngritur, të rafinuar dhe me botë e zemër të madhe. Afërdita ... Read More

Nëna ia ndan një imazh Ermalit kur ishte 8 vjeçar

23/03/2021

Nera ndan një imazh kur Ermali ishte 8 vjeçar. E gjithë familja Fejzullahu janë emra të njohur në mediat rozë. Nuk shpëton ditë që njëri ... Read More

Gjiko dhe Elita dalin para spitalit, kështu duken

25/02/2021

Gjiko dhe Elita shkrepin imazh edhe kur e vizitojnë spitalin. Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Duke qenë tejet ... Read More

Learta një nënë e zonja, publikon një imazh të vajzës

21/02/2021

Learta sjellë një imazh të vajzës. Learta Jakupi ka pak javë që është bërë nënë për herë të dytë. Reja e Shyhretes ka sjellë në ... Read More

Në familjen e Medës sot ka festë

17/02/2021

Sot ka festë në familjen e Medës. Këngëtari sot ka festë në familjen e tij. Meda ka publikuar një imazh të djalit të tij në ... Read More

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More