Tag: imazh

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More

Ermira e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar

16/12/2020

Gruaja e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar. Ermira u bë e njohur që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë ... Read More

Portreti më i bukur familjar nga Blero

06/11/2020

Blero vjen me portretin më të bukur familjar. Blero ka publikuar një imazh familjar në rrjete sociale. Këngëtari i mirënjohur shqiptar Blero i cili është ... Read More

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

09/07/2019

Studenti i dizajnit Muhammad Naeem nga Pakistani, e ka postuar në Twitter një imazh të pazakontë, që i ka habitur ndjekësit e tij, ndërsa më ... Read More

Kurani më i vogël në botë mbahet nga një laçian (Foto)

27/06/2019

Faqja e njohur “Wetbookclub” ka publikuar ditën e sotme si foton e saj të ditës, një imazh ku shfaqet një Kuran shumë i vogël i ... Read More

Duke treguar trupin e nxirë, modelja e njohur gati i nxori të gjitha në shesh

29/04/2019

Emily Ratajkowski edhe sot provokoi ndjekësit me një imazh ku erdhi gjysmë e zhveshur. Emily Ratajkowski ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në ... Read More

Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit

25/04/2019

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh, ku shihet në përqafim të të dashurit. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të ... Read More

Jonida Maliqi me dedikim për personin më të rëndësishëm për të

23/04/2019

Jonida Maliqi ka publikuar një imazh bashkë me mashkullin më të rëndësishëm për të. Jonida Maliqi teksa po përgatitet për përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision”, ... Read More

Robert Berisha bën këtë veprim lidhur me Patrisin dhe Tunën

22/04/2019

Patris Berisha sot publikoi një imazh të ëmbël bashkë me Tunën dhe djalin. Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu po kalojnë çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit, ... Read More

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan

15/04/2019

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten. Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të ... Read More

Reklamon xhinset, modelja e njohur shfaqt e zhveshur në pjesën e sipërme

14/04/2019

Emily Ratajkowski ka vendosur t'i reklamojë xhinset në mënyrë interesante. Si imazh i një brendi të njohur të xhinseve, Emily Ratajkowski ka pozuar për linjën ... Read More

Almeda dhe Tolga sjellin portretin më të bukur familjar

09/04/2019

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë publikuar një imazh të këndshëm si çift. Almeda Abazi po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa nuk i ... Read More