Tag: Ilda

Ilda Beljeri largohet përfundimisht nga “Top Chanel”

18/07/2020

Ja planet për në shtator – Që pas rifillimit të “Procesi Sportiv” pas karantinës, u vu re mungesa e Ilda Bejlerit. Prezantuesja sportive, e cila ... Read More

Ilda Bejleri lë Top Channel për Ardit Gjebrean? Çfarë ka ndodhur me moderatoren

21/05/2020

Në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë një video, ku moderatorja Ilda Bejleri shfaqet në krah të Ardit Gjebreas. Menjëherë kanë nisur aludimet se ajo ... Read More

Mbrëmja e Ilda Beljerit/ Mes Pëllumb Piperos dhe palestrës në shtëpi

18/04/2020

Ilda Beljeri ditët e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale. Duke kaluar kohë në karantinë, duket se moderatorja sportive e shfrytëzon kohën në ... Read More

Ilda Bejleri e përlotur tregon si po e përjeton situatën nga koronavirusi: Nga stresi duket sikur tavani po të bie mbi kokë

26/03/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri së fundmi përmes një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” u ka bërë thurrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. ... Read More

Ilda Bejleri reagon pas intervistës së dëshmitarit në “Gazeta Shqiptare”: Paska ende njerëz të mirë!

15/02/2020

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar pas dëshmisë në komisariat të personit që pa skenën e ngjarjes ku supozohet se ajo përplasi një grua të moshuar.Në ... Read More

“Aksidenti” i Ilda Bejlerit/ flet dëshmitari që njoftoi ambulancën: Zonja gënjen, nuk u përplas me makinë, u rrëzua vetë

15/02/2020

Ditën e mërkurë në media u përfol se Ilda Bejleri ishte përfshirë në një aksident. Konkretisht në media u shkrua se moderatorja kishte aksidentuar një ... Read More

“Çdo gjë që ka thënë zonja është mashtrim”, Ilda Bejleri e revoltuar: Asaj zonjës s’i jap lekë, nuk mund të ecin si në Afganistan

13/02/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka reaguar sërish në lidhje me ngajrjen që bëri bujë, ku përflitet seajo ka përplasur me makinë një 63-vjeçare dhe ... Read More

Pasi u mor në pyetje nga policia flet Ilda Bejleri: S’mbaj përgjegjësi për njerëz që rrëzohen në rrugë

13/02/2020

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 ... Read More

“Vajza që më shtypi është Ilda Bejleri”, flet gruaja e aksidentuar: Më hodhi dy metra më tutje, më pa dhe vazhdoi

12/02/2020

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm, se moderatorja Ilda Bejleri ka shtypur një zonjë në vijat e bardha me një makinë të zezë “X5”, ... Read More

“Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja”, reagon moderatorja

12/02/2020

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka reaguar përmes një postimi në “Instastory”, pas lajmit të publikuar në mediat online për aksidentin që supozohet të këtë ... Read More

Ilda Bejleri shfaqet atraktive në të zezë

03/03/2019

Bukuroshja shqiptare, Ilda Bejleri, vazhdon që të mahnisë me dukjen e saj. Një prej prezantueseve më seksi gjithmonë di të mahnisë me pamjen e saj. ... Read More