Tag: Iker

Sfiduan kancerin dhe problemet me zemrën, Iker Casillas dhe Sara Carbonero drejt divorcit

11/03/2021

Ish-legjenda e Real Madrid, Iker Casillas dhe gazetarja e njohur Sara Carbonero janë drejt një divorci të mundshëm, shkruajnë mediat spanjolle. Sipas tyre, ish-futbollisti dhe ... Read More

Iker Casillas rikthehet në Real Madrid

22/12/2020

Iker Casillas rikthehet në Real Madrid. Pas një eksperience disa-vjeçare te Porto ku vari edhe këpucët në gozhdë, ish-portieri legjendar i Realit të Madridit është ... Read More

Gruaja e Casillas flet për gjendjen e portierit spanjoll

03/05/2019

16:46 | 3 Maj 2019 16:46 | 3 Maj 2019 Portieri legjendar spanjoll, Iker Casillas, ka pësuar një sulm në zemër gjatë kësaj jave. Të ... Read More

Mjekët japin lajmin e keq për Iker Casillas

02/05/2019

Pavarësisht se kishte shpresa që portieri legjendar, Iker Casillas sërish të kthehej në fushën e lojës, mjekët kanë dhënë një lajm aspak të mirë. Mjekët ... Read More

Wenger: Jam i befasuar me atë që i ka ndodhur Casillasit

02/05/2019

Arsene Wenger ka thënë fjalët më të mira të mundshme për Iker Casillas, pasi ky i fundit po trajtohet në spital pas një sulmi në ... Read More

E dhimbshme: Casillas detyrohet të lë futbollin?

02/05/2019

Iker Casillas do t’i duhet të tërhiqet nga futbolli pas sulmit në zemër. Kështu ka deklaruar ish basketbollisti i Real Madridit dhe kardiologu, Juan Antonio ... Read More

Messi i dërgon urim të veçantë Casillasit

02/05/2019

Lionel Messi nuk ka harruar t’i dërgojë mbështetje Iker Casillasit pas sulmit në zemër. Portieri legjendar spanjoll të mërkurën ka pësuar sulm në zemër gjatë ... Read More

Lajmërohet Casillas, tregon gjendjen e tij dhe ka një mesazh për të gjithë

01/05/2019

Iker Casillas është lajmëruar për herë të parë pas sulmit në zemër të përjetuar ditën e mërkurë. Portieri legjendar ka pësuar një sulm në zemër, ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për sulmin në zemër që përjetoi Iker Casillas

01/05/2019

Iker Casillas ka tronditur botën e futbollit me lajmin se ka pësuar një sulm në zemër. 38 vjeçari, të mërkurën gjatë stërvitjeve te Porto, ka ... Read More

Casillas bashkon botën e futbollit, këto janë reagimet e para

01/05/2019

Iker Casillas ka pësuar një sulm në zemër dhe menjëherë është dërguar në një spital në qytetin e Porto. Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra ... Read More

Kjo është gjendja e Iker Casillas pas sulmit në zemër

01/05/2019

Iker Casillas është shtruar me urgjencë në spitalin e Portos, pas një problemi të shfaqur në zemër gjatë stërvitjeve ditën e mërkurë. Lajmi bëhet i ... Read More

Casillas i hapur për një rikthim në La Liga

19/03/2019

Iker Casillas ka zbuluar se do dëshironte rikthimin në La Liga pavarësisht se ka rinovuar së fundmi me Porton. 37-vjeçari pavarësisht moshës vazhdon të jetë ... Read More