Tag: Icardi

Icardi rikthehet në Serie A

07/04/2021

Shkëmbimi i merkatos së verës: Mauro Icardi rikthehet në Serie A. Gati shkëmbimi spektakolar, Mauro Icardi rikthehet në Itali. Sulmuesi i PSG, Mauro Icardi, sipas ... Read More

Icardi rikthehet në Serie A, befason me ekipin e ri

25/03/2021

Mauro Icardi rikthehet në Serie A. Mauro Icardi dhe Paris Saint Germain po duket si një lidhje që nuk është e destinuar që të zgjasë ... Read More

Icardi në Serie A, refuzon Juventusit

11/03/2021

Icardi në Serie A por jo tek Juventus. Mauro Icardi pritet që të jetë surpriza e vërtetë gjatë kësaj vere pasi një rikthim i tij ... Read More

PSG gjen zëvendësuesin e Icardit

01/03/2021

PSG gjen zëvendësuesin e Icardit. Pas dy sezonesh Mauro Icardi mund t’i japë lamtumirën Paris Saint Germain. Kriza ekonomike që ka shkaktuar pandemia e COVID-19, ... Read More

U kry, këtë fanellë pritet ta vesh Icardi pas afatit të janarit

26/12/2020

PSG-ja s’lejon largimin e Icardit. Mauro Icardi do të mbetet te Paris Saint-Germain, pavarësisht spekulimeve rreth së ardhmes së tij. Sipas mediave franceze drejtuesit e ... Read More

Juventus- PSG, po e bëjnë shkëmbimin e madh

30/11/2020

Juventusi ia ofron PSG-së Dybalan në shkëmbim të Icardit. Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luajë sërish në Serie A, pas aventurave të tij ... Read More

“Bomba” e mbërmbjes: Icardi i ka thënë po Milanit?

31/10/2020

“Icardi i ka thënë po Milanit, Wanda Nara po negocion”. Zlatan Ibrahimovic vazhdon, edhe në moshën 39 vjeç, t’i vendosë të gjithë në rresht. Kampioni ... Read More

Juve ‘dobëson’ Inter, kërkon me çdo kusht transferimin e Icardit

03/05/2019

Mauro Icardi mbetet emri i ‘nxehtë’ te skuadra e Interit. Në Itali raportohet se Inter dhe Juventus kanë nisur bisedimet për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. ... Read More

Icardi harron fushën, pozon nudo me gruan e tij

02/05/2019

Mauro Icardi me siguri nuk është pa besim, siç tregohet nga postimi i tij i fundit në Instagram, në të cilin sulmuesi i Interit paraqitet ... Read More

Nara flet për Icardin, thotë se lojtari dëshiron qëndrimin tek Inter

29/04/2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardi ka dhënë disa detaje rreth situatës aktuale në raportin Icardi – Inter. Wanda Nara ka insistuar se burri/klienti i ... Read More

Icardi nuk përmbahet, publikon momente intime me bashkëshorten

29/04/2019

Futbollisti Mauro Icardi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit në Instagram. Futbollisti i Interit, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara kanë ... Read More

Zbulohet skuadra e re e Icardit, është për tu befasuar

24/04/2019

Mauro Icardi do të përshëndetet me Interin në verë. Mauro Icardi ka kohë që e dëshiron largimin nga Inter, andaj në verë do t’i ndajnë ... Read More