Tag: Ibrahimovicin

Pas derbit të Milanos, ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin

22/02/2021

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos. Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në ... Read More

Dënohen Ibrahimovic dhe Lukaku

29/01/2021

Vjen dënimi për Ibrahimovicin dhe Lukakun. Pas përplasjes që patën mes vete, Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku janë njoftuar me dënimin që do të marrin. ... Read More

Pas përleshjes me Lukakun, Milan merr këtë vendim për Ibrahimoviçin

28/01/2021

Milani merr vendim për Ibrahimovicin, pas përleshjes me Lukakun. Zlatan Ibrahimovic nuk do të ndëshkohet nga Milani për përleshjen me Romelu Lukakun në disfatën kundër ... Read More

Pioli me deklaratë të papritur për Ibrahimovicin

12/12/2020

Pioli ka bërë një deklaratë të madhe për Zlatan Ibrahimovicin. Milani po bën një rrugëtim perfekt në kampionat dhe ka arritur të grumbullojë 26 pikë ... Read More

“Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për Ronaldon”

07/12/2020

Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për CR7, kështu ka thënë Raiola. Agjenti i njohur, Mino Raiola mendon se Juventusi duhej ... Read More

Milan me mungesa të mëdha kundër Fiorentinës, formacionet

29/11/2020

Milani pa Ibrahimovicin dhe me shumë mungesa të tjera kundër Fiorentinës. Milani do të mbështetet në Ante Rebic, Brahim Diaz dhe Sandro Tonali në një ... Read More

Ibrahimoviç u zëvendësua në pjesën e parë, Pioli tregon pse e bëri këtë

30/10/2020

Pioli shpjegon përse e zëvendësoi Ibrahimovicin pas pjesës së parë. Zlatan ibrahimovic ka luajtur vetëm 45 minuta në fitoren 3-0 të Milanit në Europa League ... Read More

Kumbulla flet për golin e parë të Ibrahimovicit: Kam shumë për të mësuar

27/10/2020

Kumbulla: Kam shumë për të mësuar, e lashë Ibrahimovicin të shënojë. Marsh Kumbulla e ka pranuar se i duhet të mësojë dhe të përmirësohet shumë, ... Read More