Tag: Ibrahimovic

Milan në aksion, po bisedojnë me sulmuesin i cili shihet si zëvendësues i Ibrahimoviç e Giroud

05/01/2022

Derisa koha e Zlatan Ibrahimoviç dhe Olivier Giroud po perendon, AC Milan ka nisur të mendoj për një zëvendësus të tyre. Një nga lojtarët që ... Read More

Milan merr lajmin e keq nga Ibrahimovic

21/12/2021

Pioli e konfirmon mungesën e Ibrahimovic për ndeshjen e nesërme. Stefano Pioli ka konfirmuar se sulmuesi veteran, Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në ndeshjen e ... Read More

Ibrahimovic më i dalluari, notat e lojtarëve Udinese – Milan

12/12/2021

Udinese 1-1 Milan, notat e lojtarëve – Ibrahimovic më i dalluari. Milani ka arritur krejt në fund të marrë një barazim të vlefshëm 1-1 në ... Read More

‘Unë nuk besoj në Zot, besoj në veten’, deklaratë shokuese nga Ibrahimoviç

01/12/2021

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, ka ditur disa herë të bëj deklarata interesante. 40 vjeçari së fundmi ka thënë se nuk beson në Zot e ... Read More

Ja sa mund të mungojë Ibrahimovic për Milanin

25/11/2021

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli thuhet se do të ketë në dispozicion Zlatan Ibrahimovic për ndeshjen kundër Sassuolos këtë fundjavë. Suedezi zëvendësoi Olivier Giroud pas ... Read More

Milani po e blindon super yllin e skuadrës

19/11/2021

Ibrahimovic afër rinovimit të kontratës me Milanin. Ibrahimovic nuk e ka ndërmend të ndalet së luajturi futboll. Milani është e interesuar për rinovimin e kontratës ... Read More

Për Ibrahimovicin vitet janë vetëm numëra, merr këtë vendim për Milanin

18/11/2021

Ibrahimovic do të nënshkruajë kontratë të re me Milanin. Zlatan Ibrahimovic do të vazhdojë kontratën e tij me Milanin, duke nënshkruar një marrëveshje të re ... Read More

Me Ibrahimovicin apo Ronaldon, ja me kë preferon të luaj Leao!

09/11/2021

“Në mes të Ibrahimovic dhe Ronaldos, preferoj të punoj me CR7” Sulmuesi portugez i Milanit, Rafael Leao, ka folur në konferencën për media para ndeshjeve ... Read More

Ibrahimovicit nuk ia lë shenj mosha, dëshiron kontratë të re me Milanin

02/11/2021

Ibrahimovic synon pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror, dëshiron kontratë të re me Milanin. Zlatan Ibrahimovic i ka mbushur 40 vjet në muajin e kaluar, por është ... Read More

Milan gjen pasuesin e Ibrahimoviqit

02/11/2021

Emri pas Ibrahimovic: 20 milionë euro për sulmuesin e ri. Zlatan Ibrahimovic në fund të këtij sezoni do të largohet përfundimisht nga skuadra e Milanit ... Read More

“Nuk dua të ndalem derisa të më përjashtojnë”

01/11/2021

Ibrahimovic nuk e ka në plan pensionimin: Nuk dua të ndalem derisa të më përjashtojnë Veterani suedez, i cili mbushi 40 vjeç në fillim të ... Read More

Ibrahimovic befason të gjithë me këtë deklaratë rreth karrierës së tij

31/10/2021

Befason 40-vjeçari Ibrahimovic: Milani mund të mos jetë klubi im i fundit. Zlatan Ibrahimovic paralajmëroi se Milani mund të mos jetë domosdoshmërisht klubi i tij ... Read More