Tag: Huta

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq

11/10/2021

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë ... Read More

“Mos e lër qenin afër vajzës”, Orinda Huta acarohet keq me ndjekësit (FOTO)

15/09/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysa u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan ... Read More

Festë në shtëpinë e Turit dhe Orindës, Atara bën 1 muajsh

15/08/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko, çifti i njohur i ekranit u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. ... Read More

“Pastaj lindi Atara dhe u zbutën gjakrat”, Turi publikon foton e rrallë me Orindën

12/08/2021

Çifti simpatik i ekranit shqiptar, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.Menjëherë ... Read More

Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë: Zbulojnë emrin e bebushes

15/07/2021

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.Lajmin e ka bërë të ditur Turjani ... Read More

“Lutesha që çdo gjë të shkonte mirë”, Orinda Huta rrëfen momentin më të vështirë gjatë shtatzanisë

08/07/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hyska do të bëhen së shpejti prindër të një vajze. Orinda është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga ... Read More

Pa lindur ende, mami Orinda e realizoi setin e parë fotografik me gocën e saj

15/06/2021

Orinda Huta është në fund të shtatzënisë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ndryshe nga një pjesë e madhe e ... Read More

Klea Huta tregon periudhën e errët kur mori vesh për shtatzëninë: Kam kaluar depresion shumë të thellë

08/06/2021

Ditën e djeshme Klea Huta ka rrëfyer gjatë intervistës për mëmësinë, këtë status të ri në jetën e saj dhe më i rëndësishmi, por edhe ... Read More

”Nuk e kanë pasur të lehtë”, Klea Huta flet për prindërit dhe përlotet

27/05/2021

Moderatorja, Klea Huta e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “E ardhmja është vajzë” ka treguar si ka nisur karrierën dhe për këtë ndihmesa më e ... Read More

Në fund të shtatzanisë, Orinda Huta rrëfen vështirësitë e ditëve të para

19/05/2021

Orinda Huta është duke jetuar ditët e fundit të shtatzanisë ku së shpejti presin të vijë në jetë vajza e tyre. Por në rrjetet sociale ... Read More

Së shpejti do të bëhet baba, Turi zbulon detajin e emrit të vogëlushes

13/04/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe pritet të sjellë ... Read More

Orinda Huta zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël

31/03/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi, Orinda ka zbuluar dhe gjininë e bebit. Në ... Read More