Tag: hundën

Njihuni me burrin që humbi këmbët, krahët dhe hundën e tij vetëm nga pështyma e qenit

28/09/2019

Shkencëtarët, të cilët po studiojnë njeriun që humbi këmbët, krahët, hundën dhe buzën e sipërme të tij kur pitbull-i e lëpiu, besojnë se kanë zbuluar ... Read More

Cila është gjendja e Messit pas përplasjes me Smalling?

11/04/2019

Barcelona ka shpresë se Lionel Messi nuk e ka thyer hundën, pas përplasjes me Chris Smalling  gjatë fitores 1:0 ndaj Manchester United. Katalanët kanë arritur ... Read More