Tag: humbin

E talli me video, lojtari i Atalanta-s: E meritoj një shuplakë nga Ibra

01/04/2021

Tifozët e Milanit nuk humbin një mundësi për t’i shkruar de Roon Tifozët e Milan ende kujtojnë postimin e Marten de Roon në mënyrë të ... Read More

Edhe vaksina ndaj COVID’it nuk mund të japë mbrojtje më të gjatë se 3 muaj

13/07/2020

Sipas një studimi, njerëzit që janë shëruar nga Covid-19 mund ta humbin imunitetin e tyre ndaj sëmundjes brenda disa muajve dhe virusi mund t’i prekë ... Read More

Ju mund ta luftoni diabetin duke hequr 10 % të peshës tuaj

02/10/2019

Një studim i ri ka mësuar se njerëzit, të cilët janë të diagnostikuar me diabet dhe humbin peshë mund ta luftojnë dhe ta mposhtin këtë ... Read More

9 këshilla: Humbi peshë pa dieta që ju lodhin

27/09/2019

Ka shumë pak njerëz që mund të thonë sinqerisht se kurrë nuk kanë tentuar të humbin peshë në një pikë të jetës së tyre apo ... Read More

Ja se si të e përgatitni çajin që djeg yndyrën dhe pastron mëlçinë

18/08/2019

Xhenxhefili është një nga përbërësit më të dobishëm natyror për ata që përpiqen të humbin peshë. Mund të përdoret në shumë mënyra të ndryshme, por ... Read More

Koha e plazhit erdhi! Këto janë metodat për humbje të shpejtë të peshës

12/06/2019

Ekzistojnë shumë mënyra dhe metoda me të cilat njerëzit kanë arritur të humbin peshë. Mirëpo shumica prej tyre duan kohë.Sipas ekspertëve, përpara se të jetë ... Read More