Tag: humbet

Zi në familjen e Linda Halimit

05/01/2022

Linda Halimi humbet dikë të afërt në familje Këngëtarja Linda Halimi ka njoftuar se ka humbur një person të dashur në familje Këngëtarja kosovare, e ... Read More

‘Fshesë’ te Barcelona, largohen plot yje

09/12/2021

Eliminimi nga Liga e Kampionëve e detyron Barcelonën të shesë lojtarë. Klubi pritet që të humbet shuma të mëdha parash Humbja 3-0 nga Bayern Munchen ... Read More

Mbyllet para kohe sezoni për mbrojtësin e Premierligës

19/11/2021

Mbrojtësi i Premier Ligës humbet sezonin. Një skuadër e Premier Ligës ka marrë një goditje gjatë ditës së sotme pasi u është konfirmuar lajmi se ... Read More

Aktori shqiptar humbet motrën nga koronavirusi: Pse na e vrave shpirtin?

16/11/2021

‘Pse na e vrave shpirtin?’, aktori shqiptar humbet motrën nga Covidi. Sot është ditë zie për aktorin shqiptar, Agron Llakaj. Ai ka humbur një person ... Read More

“Daja me fat, deklaratat e Ramës luks”, Duro analizon derbin, zbulon pikat e dobëta të Partizanit

26/10/2021

Derbi i kryeqytetit prodhoi pak spektakël por mbetet një sfidë që nuk i humbet kurrë shkëlqimi dhe rëndësia. Në një 90-minutësh me pak rastet ai ... Read More

Nëse keni ndonjërën nga këto vetura mos e shisni, sepse vlera e tyre vetëm do të rritet

22/10/2021

Thonë se vetura e re humbet një pjesë të konsiderueshme të vlerës së saj menjëherë pas daljes nga ekspozita. Sidoqoftë, ka edhe disa vetura të ... Read More

Milan humb yllin e madh për derbin me Liverpoolin

14/09/2021

Lajm i keq për Milanin: Pioli humbet yllin e skuadrës për derbin me Liverpoolin. Lajme të këqija në shtëpinë e Milanit. Milan rikthehet në Champions ... Read More

“Bomba” e mbrëmbjes: Icardi po transferohet te Milani, ky është plani

06/09/2021

Icardi rikthehet në Serie A, Juventus humbet garën për të. Tek Paris Saint Germain ja kanë bërë të ditur që ai duhet të largohet pasi ... Read More

Nëse keni ndonjërën nga këto vetura mos e shisni, sepse mund të fitoni para

27/08/2021

Thonë se vetura e re humbet një pjesë të konsiderueshme të vlerës së saj menjëherë pas daljes nga ekspozita. Sidoqoftë, ka edhe disa vetura të ... Read More

Katastrof për Juventusin, humbasin yllin e madh për 3 muaj

16/07/2021

Allegri humbet yllin e skuadrës për tre muaj. Terapia konservatore në muajt e fundit nuk ka sjellë rezultatet e dëshiruara. Te Juventus fillojmë menjëherë të ... Read More

Humbje të mëdha për Lionel Messin

10/07/2021

Messi aktualisht është pa kontratë – ai po humbet çdo ditë nga 100,000 euro. Duke mbetur si lojtar i lirë javët e fundit, Lionel Messi ... Read More

Kololli në zi, humb një person shumë të dashur

17/12/2020

Kololli humbet një person të afërt në familje. Benjamin Kololli, i cili ka pësuar një lëndim në ndeshjen e fundit të Zurichut dhe do të ... Read More