Tag: holandezi

Me këtë deklaratë Depay zbulon klubin që do të luaj sezonin e ardhshëm

16/06/2021

Sulmuesi Memphis Depay ka folur lidhur me transferimin e mundshëm te Barcelona. Holandezi thuhet se ka arritur marrëveshje me gjigantin katalunas për tre vitet e ... Read More

Drejt shkarkimit nga Barcelona, Koeman: Duhet të respektoni më shumë trajnerin, në fund të sezonit nuk e kam ndjerë mbështetjen e klubit

21/05/2021

Holandezi Ronald Koeman ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj klubit dhe stafit të Barcelonës. Muajt e fundit kanë gëluar zërat se Koeman në fund të sezonit ... Read More

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

17/05/2021

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe do ta vendos të ardhmen me avokatët e tij. ... Read More

Mino Raiola mund ta parandalojë transferimin e De Ligt te Barcelona

05/02/2019

Pas kalimit të Frenkie De Jong është folur shumë edhe holandezi tjetër, Matthijs de Ligt do ta ndjek rrugën e tij. Por sot El Mundo ... Read More