Tag: hidhur

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

09/01/2021

Mëngjesin e sotëm, Robert dhe patris Berisha morën lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta. Nëna e tyre, Teuta Berisha, ... Read More

Blogerja shqiptare humb të ëmën nga Covid-19: Qoftë mallkuar ky virus që t’u rikthye dhe të largoj prej meje

19/11/2020

Blogerja e njohur, Linda Lido ka humbur nënë e saj nga Covid-19. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë blogerja me anë të ... Read More

Meta ngushëllon për vdekjen e ushtarit Klodian Tanushi: U prehsh në paqen e përjetshme heroi ynë

11/05/2019

Pas lajmit të hidhur të dhënë nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, se ka ndërruar jetë edhe ushtaraku i dytë i kontigjentit shqiptar në misionin ... Read More

Milano merr një lajm të hidhur, mbrojtësi thyen këmbën

25/04/2019

Skuadra e Milanos ka pranuar një lajm të hidhur pas përballjes gjysmëfinale kundër Lazios. ‘Rosonerët’ kanë konfirmuar se mbrojtësi i skuadrës, Davide Calabria, ka thyer ... Read More

Diego Costan e pret ky dënim i rëndë, pasi e shau gjyqtarin me nënë

07/04/2019

Atletico Madrid ka marrë një tjetër lajm të hidhur, pas humbjes nga Barcelona. Atletico Madrid u mposht 2 me 0 nga Barcelona në ‘Camp Nou’, ... Read More

Lëndohet keq Sergio Aguero

02/04/2019

Manchester City ka marrë një lajm të hidhur para ndeshjes me Cardiffin. Manchester City nuk mund të llogarisë në Sergio Agueron për ndeshjen ndaj Cardiffit. ... Read More

Bullgarisë i lëndohet lojtari i vetëm që luan në top ligat evropiane, humb paraqitjen me Kosovën

20/03/2019

Kombëtarja e Bullgarisë ka marrë një lajm të hidhur para dy ndeshjeve eliminatore të kampionatit evropian të vitit 2020. Lexo po ashtu: Bullgarët kanë humbur ... Read More

Hasani: Dhamë maksimumin për të shpëtuar pacientin

16/02/2019

16 Shkurt 2019 / 13:25 “Për fat të keq duhet të kumtojmë ndonjëherë edhe lajm të hidhur, shprehim ngushëllime familjes. Pacientin të cilin e trajtua ... Read More

Vdes babai i të fejuarës së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez

01/02/2019

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë një lajm të hidhur në aspektin familjar. Sipas raportimeve të mediave të huaja, babai i modeles ... Read More