Tag: Hernandez

Milan cakton shifrën e ‘çmendur’ për shitjen e Theo Hernandez

11/10/2021

Milan ka vendosur një vlerësim shumë të lartë për Theo Hernandez pasi ai tani po shkëlqen edhe për kombëtaren e Francës, si dhe klubin. Theo ... Read More

“Xavi gati për Barcelonën”, Iniesta propozon shokun nëse Koeman shkarkohet

22/09/2021

Ikona e futbollit spanjoll dhe në veçanti e Barcelonës, Andres Iniesta, pohon se Xavi Hernandez është gati të ulet në stolin e katalanasve. Rezultatet e ... Read More

Milan po e largon yllin e madh për 60 milionë euro

17/09/2021

Oferta prej 60 milionë eurove ka arritur: Theo Hernandez largohet nga Milani. Oferta ka arritur, Rosonerët gati ta pranojnë atë, Theo Hernandez largohet nga Milani. ... Read More

Hernandez te Man City? Sqaron gjithçka ylli i rossonerëve

13/09/2021

Që nga ardhja e tij nga Real Madridi dy vjet më parë, Theo Hernandez është bërë një lojtar kyç për AC Milan. Sezoni i ri ... Read More

Guardiola e do me çdo kusht yllin e Milanit

12/09/2021

Ylli i Milanit, Theo Hernandez kryeson listën e synimeve të Pep Guardiolës. Manchester City do të përpiqet të nënshkruajë me një mbrojtës të majtë të ... Read More

Strategjia e PSG-së për ta bindur Theo Hernandezin të transferohet në Paris

15/07/2021

Theo Hernandez është një lojtar kryesor për Milanin dhe pas dy sezonesh në klub, ai konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë të majtë ... Read More

Theo Hernandez i kthen përgjigje përfundimtare interesimit të PSG-së

09/06/2021

Mbrojtësi i AC Milan, Theo Hernandez ka theksuar se ai është i lumtur në ‘San Siro’. Kjo deklaratë e tij vije pas thashethemeve se Paris ... Read More

Dridhet Milan, gjiganti i madh evropian tenton transferimin e Herndandez

27/05/2021

Pas Donnarummas, edhe Theo Hernandez mund të largohet nga verës nga Milan. PSG është në kontakt me AC Milanin për shërbimet e mbrojtësit Theo Hernandez, ... Read More

Dueli me Lazion, Ibrahimovic dhe Hernandez jashtë

24/04/2021

Ibrahimovic dhe Hernandez mbeten jashtë duelit me Lazion. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, duket se do të duhet të hyjë ne duelin me Lazion pa ... Read More

Hernandez mund të pësojë keq nga Federata e Futbollit Italian

17/03/2021

Federata e Futbollit Italian do të hetojë postimin e Theo Hernandez. FIGC ka hapur një hetim mbi postimin e mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez, në ... Read More

Çfarë deshi të thotë Theo: “Qentë e mi më të mirë se njerëzit”

13/03/2021

Theo: “Qentë e mi më të mirë se njerëzit”. Mbrojtësi i Milanit, Theo Hernandez, është rikthyer të flasë gjerë e gjatë për aventurën e tij ... Read More

Milani publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Man United – mungojnë gjashtë lojtarë kyç

10/03/2021

Theo Hernandez dhe Ante Rebic janë lënë jashtë listës së skuadrës së Milanit për t’u ndeshur nesër me Manchester United. Rossonerët po përballen me një ... Read More