Tag: hedh

Donaldi hedh ‘dyshime’ tek Bora – ‘disa gjëra që i di unë dhe disa persona’

10/01/2022

‘Disa gjëra që i di unë dhe disa persona…’, Donaldi hedh ‘dyshime’ tek Bora. Bora Zemani dje ka arritur të marr vëmendje sërish me ditëlindjen ... Read More

Sheikët po e kërkojnë të Newcastle, Mourinho merr vendimin e papritur

21/10/2021

“S’i braktis djemtë”, Mourinho “hedh poshtë” sheikët As paratë e sheikëve të Newcastle United nuk do të mund ta largojnë Jose Mourinhon nga Roma, pa ... Read More

Tërhiqet Japonia, Rio de Janiero hedh kandidaturën për Botërorin e Klubeve 2021

22/09/2021

Qyteti i Rio de Janeiros në Brazil hedh kandidaturën të organizojë Kupën e Botës për Klube 2021, pas dorëheqjes së Japonisë si pasojë e situatës ... Read More

Dua Lipa hedh vallen shqiptare me shami e me gotë mbi kokë

04/08/2021

Me shami e me gotë mbi kokë, Dua Lipa hedh vallen shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ndodhet prej disa ditësh me pushime ... Read More

Napoli e hedh në gjyq Elseid Hysajn

01/08/2021

Elseid Hysaj në telashe, Napoli e hedh në gjyq për rebelimin e vitit 2019. Përvoja e Elseid Hysajt te Lazio nuk filloi shumë mirë. Së ... Read More

Përplasje e ashpër mes Jasemines dhe Andit, përfshihet edhe Shqipja

28/05/2021

Jasmina i hedh shampanjën në supe Andit teksa ai kërcen me Shqipen. Një incident ka ndodhur në festën e “Përputhen”. Ditë më parë, konkurrentët e ... Read More

A po i rikthehet muzikës Zanfina Ismajli? Kjo pamje sqaron gjithçka

06/05/2021

Zanfina Ismaili publikon fotografi nga një studio muzikore, hedh dyshime se po i rikthehet muzikës. Ka tash e sa vite që këngëtarja Zanfina Ismaili qëndron ... Read More

Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën

27/02/2021

“Për inat shkova me…”, Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën. Takimi mes Andit dhe Sarës ka nxitur debate të mëdha në ... Read More

Dalin detaje të reja rreth Covid-19

23/10/2020

Studimi i ri hedh në dritë të reja rreth Covid-19. Një studim i ri tregon se pas një të ftohure personi mund të jetë më ... Read More

Çfarë ndodh realisht kur një mizë ndalon mbi pjatën tënde?

30/07/2020

Ka dy grupe njerëzish: një që e hedh ushqimin nëse mbi pjatë qëndron një mizë dhe grupi tjetër që vazhdon të hajë se thjesht një ... Read More

Greqia paguan 450 pound për familje nëse shkoni të jetoni në këtë ishull

03/07/2019

Antikythera, që ndodhet midis Kretës dhe Kythirave, madje po hedh një pjesë të tokës në marrëveshje, kështu që të ardhurit mund të ndërtojnë shtëpinë e ... Read More

MPB: Nuk ka pengesa për autobusët që po transportojnë mbështetësit e VMRO-së

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T20:58:34+02:00 Ministria e Brendshme hedh poshtë lajmet e disa portaleve, që shkruajnë për bllokada dhe inspektime të jashtëzakonshme teknike të autobusëve që po transportojnë ... Read More