Tag: harruar

E bujshme: Piatek rikthehet në Serie A, por jo tek Mila

02/12/2020

Piatek rikthehet në Serie A, por jo tek Milan. Kris Piatek duket se nuk e ka harruar aspak Serie A-në dhe po mendon seriozisht rikthimin ... Read More

Video/ Incidenti hot i gazetares, hap këmbët poshtë tavolinës prej xhami

22/10/2020

Gazetarja italiane ka dhuruar një shfaqje hot live, teksa ka harruar se tavolina poshtë të cilës kishte këmbët, ishte prej xhami. Constanza Calabrese, teksa është ... Read More

Morena Taraku harron miliarderin Iranian/ E lumtur me partnerin e ri: Të dua

02/06/2020

Këngëtarja e njohur kosovare Morena Taraku duket se e ka harruar miliarderin Iranian dhe ka nisur një romancë te re. Këtë e ka bërë me ... Read More

Mos e përdorni kurrë mbushësin e telefonit të dikujt tjetër, ja pse

16/09/2019

Të gjithë kemi qenë aty. Celularit ose tabletit po i mbaron bateria dhe ti e ke harruar karikuesin në shtëpi. Nuk bën dëm nëse merr ... Read More

Real Madrid ka harruar të fitojë

02/09/2019

12:07 | 09/02/2019 Real Madridi ka harruar se si të fitojë. Barazimi ndaj Villarreal është vetëm dështimi i fundit në një trend që është rritur ... Read More

Shqiptari gjen çekun me gjysmë milioni dollarë, ja çka bëri me të

11/05/2019

Një grua kishte harruar cekun në vlerë afër gjysmë milioni dollarë, dhe Markaj përderisa pastronte tavolinën, e kishte gjetur këtë çek. Sipas Daily News, ai ... Read More

Messi i dërgon urim të veçantë Casillasit

02/05/2019

Lionel Messi nuk ka harruar t’i dërgojë mbështetje Iker Casillasit pas sulmit në zemër. Portieri legjendar spanjoll të mërkurën ka pësuar sulm në zemër gjatë ... Read More

Pesë këngët që janë të ndaluara në dasma

29/03/2019

Çifti padyshim që mundohet që gjithçka të duket perfekt deri në detaje, por nuk duhet harruar diçka. Sipas Dasma Wire, çiftet do të shpenzojnë mesatarisht ... Read More

10 thënie që jua rikujtojnë rëndësinë e guximit, pozitivitetit dhe vendosmërisë

04/02/2019

Shpeshherë thëniet inspiruese na ndihmojnë ta rikujtojmë forcën që e kemi harruar dhe na motivojnë ta vazhdojmë rrugën drejt realizimit të qëllimeve që i kemi. ... Read More

Drejtori sportiv i Juventusit harron në restorant strategjinë e transferimeve të klubit, mediet ia zbulojnë emrat dhe çmimet   

27/01/2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici thuhet se ka harruar shënimet e strategjisë së transferimeve të klubit në një restorant. Gjatë kësaj fundjave thuhet se ... Read More