Tag: grumbullimit

Trajneri i Kombëtares Edi Reja: Si i shpëtova infektimit me COVID-19

12/01/2021

Edi Reja ka treguar për një eksperiencë të çuditshme që ka kaluar pak më herët. Përpara grumbullimit me Kombëtaren, si Elseid Hysaj ashtu edhe Etrit ... Read More

Hekuran Kryeziu i bashkohet përfaqësueses së Kosovës

20/03/2019

Edhe një lojtar i është bashkuar grumbullimit të lojtarit para ndeshjes miqësore dhe kualifikueseve të Euro 2020. Futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës po e presin ... Read More

Kuvendi vendos, nisma e Petrovit për referendum të ri është e parregullt

30/01/2019

30 Janar 2019 / 17:30 Kuvendi vërtetoi se nisma e Todor Petrovit për grumbullimit e 150.000 nënshkrimeve për shpalljen e një referendumi të detyrueshëm për ... Read More