Tag: gruan

Sa të bukur dhe elegante e paska gruan Fatos Kryeziu

06/08/2021

Kaq elegante e ka gruan Fatos Kryeziu. Aktori dhe këngëtari nga Prizreni, ka kohë që nuk po duket në ndonjë projekt artistik, pos në ndonjë ... Read More

Befason Elvis Naçi: Publikon foto nga plazhi bashkë me gruan e tij

27/06/2021

Kështu shkojnë në plazh Elvis Naçi me gruan. Ka nisur sezoni i verës dhe thuajse të gjithë po shkojnë në plazh për pushime. Të njohurit ... Read More

Konkurrenti i Për’puthen thotë se ndjen mall për ish gruan

28/03/2021

Shkoi për t’u përputhur, konkurrenti thotë se ndjen mall për ish gruan. “Për’puthen +40” është bërë njëri nga emisionet më të shikuara në shqiptari. Vëmendje ... Read More

Gold AG tregohet romantik, kështu uron gruan për ditëlindje

25/03/2021

Me një fotografi të përbashkët, Gold AG uron gruan për ditëlindje. Reperi Gold AG gjatë vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar ... Read More

A e ka tradhtuar gruan ndonjëherë Elvis Naçi?

16/01/2021

Elvis Naçi, a e ka tradhtuar gruan ndonjëherë? Elvis Naçi, imami që ngjalli debat me arsyet e tij, për trad htinë e burrave ka sqaruar ... Read More

Kjo është gruaja bukuroshe dhe fëmijët e “Longarit”

09/01/2021

Ju njohim me gruan dhe fëmijët e “Longarit”. Ilir Prapashtica është ndër aktorët që publiku e ka pëlqyer gjithmonë, që kur është shfaqur për herë ... Read More

Tërhoqi 1 mln euro dhe u martua me femrën 50 vite më të re/ Jep dorëheqjen myftiu, ja letra

30/05/2020

Pas martesës me gruan 50 vite më të re, kryemyftiu i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi ka dhënë dorëheqje nga posti që ... Read More

Si rrallë herë Elinel publikon në Instagram foto me bashkëshorten

29/04/2019

Elinel e ka publikuar një foto të re në Instagram së bashku me gruan e tij. Reperi Elinel e ka zgjedhur Holandën, konkretisht Amsterdamin për ... Read More

“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike

28/04/2019

“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike Kryeministri Ramush Haradinaj është vazhdimisht aktiv me aktivitete fizike. Kryeministri Ramush Haradinaj këtë të ... Read More

Me tortë e puthje pasionante, kështu festoi mbrëmë Daut Haradinaj

07/04/2019

Daut Haradinaj bashkë me gruan dhe miqtë mbrëmë festoi me rastin e ditëlindjes. Daut Haradinaj për ditëlindje festoi pranë bashkëshortes dhe miqve të tij, kurse ... Read More

Vincent Casell flet rreth romancës së përfunduar me Monica Bellucin

19/02/2019

Ai ishte i martuar me gruan më të bukur në botë dhe shumë njerëz kanë pyetur se si ka arritur të ndahet prej saj. Vincent ... Read More

Mozzik me veshje jo aq të shtrenjta në videoklipin e ri

15/02/2019

Hip hop ylli Mozzik publikoi ditë më parë projektin e tij më të ri në bashkëpunim me gruan e tij, Loredanën. Dyshja që kanë një ... Read More