Tag: Griezmann

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

Zëvendësuesi ideal për Griezmann?  Simeone ka një përgjigje interesante

17/05/2019

18:30 | 05/17/2019 Ylli francez, Antoine Griezmann, më herët gjatë kësaj jave ka dhënë lajmin e hidhur për Atletico Madrid se do të largohet në ... Read More

Griezmann dhe Simeone u ‘tradhtuan’ nga lotët derisa Godin njoftonte largimin

07/05/2019

16:58 | 7 Maj 2019 16:58 | 7 Maj 2019 Antoine Griezmann dhe trajneri Diego Simeone, nuk kanë mundur t’u përmbahen lotëve derisa Diego Godin ... Read More

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit

13/04/2019

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit Atletico Madrid ka shënuar fitore në përballjen kundër ... Read More

‘Griezmann bëri lojëra me Barcën, tifozët nuk e duan më’

13/04/2019

Transferimi i Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës është akoma një pikëpyetje. Verën e kaluar ishte përfolur për një transferim të mundshëm të francezit në ... Read More

“Interi do ta blejë Griezmannin”

28/03/2019

Forlan mendon se nëse Icardi shitet, Griezmann mund të përfundojë te Interi.Ish-sulmuesi i Interit, Diego Forlan, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit italian ... Read More

Griezmann: E dua Atleticon, bashkëlojtarët e mi dhe Simeonen

21/03/2019

Antoine Griezmann e ka shprehur dashurinë e tij për Atletico Madridin, bashkëlojtarët e tij dhe trajnerin Diego Simeone, në një dokumentar për karrierën e tij ... Read More

Motra e Griezmannit reagon ndaj lajmeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico

21/03/2019

Maud, motra dhe përfaqësuesja e Antoine Griezmann, ka reaguar ashpër ndaj thashethemeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico Madridi gjatë verës, duke ... Read More

Griezmann është prioritet i PSG-së në rast të shitjes së Neymar ose Mbappe

19/03/2019

Antoine Griezmann ka qenë vazhdimisht shënjestër e klubeve të pasura evropiane, ndërsa nuk ka dyshim se në afatin e ardhshëm kalimtar do të nisen ofertat ... Read More

Griezmann: Juve ishte superior në çdo aspekt

12/03/2019

Antoine Griezmann ka pranuar se Juentusi ishte superior ndaj Atletico Madridit në çdo aspekt, në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. ... Read More