Tag: grabitësi

Mbyllet rrethi i hetimeve për grabitjen në Rinas, antimafia ngrin pasuritë e Muratajt

22/04/2019

Nëse dyshimet se grabitësi i parave në pistën e aeroportit të Rinasit, Admir Muratajt është vrarë nga shokët e tij po bëhen gjithnjë e më ... Read More

Brenda vilës luksoze të grabitësit të vrarë në aeroportin e Rinasit (Foto)

10/04/2019

Admir Nikaj apo Admir Murataj është grabitësi i vrarë të martën pas grabitjes në aeroportin e Rinasit. Viktima është njohur nga bashkëshortja dhe familjarët e ... Read More

Me mjekër dhe me maskë silikoni në kokë – publikohen të dhëna për të vrarin gjatë vjedhjes së miliona eurove në aeroportin e Tiranës (Foto)

09/04/2019

Grabitësi i vrarë ditën e sotme pas vjedhjes së miliona eurove në aeroportin e Rinasit, dyshohet të ketë pasur maskë silikoni në kokë, që dukej ... Read More