Tag: Gllavica

Fiona publikon foton më të bukur të bashkëshortit dhe djalit

06/01/2021

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ... Read More

Pajtesa sjell foton më të ëmbël me burrin e djalin për fundvit

29/12/2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka ... Read More

Festë në shtëpinë e ‘Pajtesës’, ja përse këtë herë

17/12/2020

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ... Read More

Pajtesa del në kafe me djalë, ju ‘shkrijnë’ me pamjet

20/11/2020

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ... Read More

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

22/10/2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka ... Read More

Geti apo Unikkatil? Ja kë zgjodhi Fiona Gllavica

30/04/2019

Fiona Gllavica ka zgjedhur mes reperëve, Getoar Selimi dhe Unikkatil. Aktorja Fiona Gllavica ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, ... Read More

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

‘Pajtesa’ zgjedh mashkullin më seksi mes Blerim Destanit dhe Nik Xhelilajt

26/04/2019

Fiona Gllavica ishte progatonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Fiona Gllavica ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”, ku kishte për ... Read More