Tag: Glamour”

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

24/10/2020

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka ... Read More

Marjana Kondi rrëfen pengun e jetës: Pendohem që nuk kam…

21/05/2020

Aktorja e dashur për publikun, Marjana Kondi, e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ rrëfen pengun e jetës. Ajo u shpreh se pendesa më e madhe ... Read More

“Bëri dëngla”, aktori i humorit tregon leksionin që i dha të dashurës: E nxorra nga shtëpia në 2 të natës, ia hodha rrobat nga ballkoni

07/05/2020

Aktori i humorit Albano Bogdo, i ftuar në ‘Glamour zone’ ka treguar një situatë që ka përjetuar me ish-të dashurën e tij. Aktori u shpreh ... Read More

E ftoi 3 herë në emision por nuk i shkoi, moderatorja e quan Çiljetën ‘ të ftuarën më jokorrekte’

30/04/2020

Moderatorja e emisionit “Glamour Zone” të TV Ora, Ester Bylyku e ka cilësuar këngëtaren Çiljeta Xhilagën si të ftuarën më jokorrekte. I ftuar në emisionin ... Read More

Nga sakrifica më e madhe për dashurinë te vlerësimi i tij për vajzat, rrëfimi i sinqertë i Fatmir Hysenbelliut

27/02/2020

Fatmir Hysenbelliu, ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Dinamos, i ftuar në emisionin “Glamour” ka rrëfyer më tepër rreth jetës së tij . Ndër të tjera, ... Read More

“Pse më pe?”, sherr me grushta në klub, rrëfehet Zerka: Na mbajtën në burg më gjatë sepse ishim shqiptarë

20/02/2020

Reperi Young Zerka i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, tregoi se kur jetonte në Londër është arrestuar, pasi u bë pjesë e një ... Read More

Fjodora Fjora flet për jetën e saj private si rrallëherë: Ai më tradhëtoi por e kam falur

13/02/2020

Moderatorja, Fjodora Fjora gjatë një interviste për “Glamour Zone”, si rrallëherë ka folur për jetën e saj private. E pyetur nësa ka pasur në jetën ... Read More

“Ose janë paguar shumë ose me thërrime”, Xhoda tregon sa u pagua për rolin në “I Love Tropoja”

06/02/2020

Aktori i dashur për publikun, Irgen Çela i njohur si “Xhoda”, i ftuar në “Glamour Zone”, ndër të tjera foli dhe për pagesën në filmin ... Read More

Këngëtarja shqiptare nxjerr zbuluar reperin : Majk më ka ngacmuar

06/02/2020

Këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ndër të tjera, ka folur dhe për ngacmimet që ka marrë nga të famshmit shqiptarë. E ... Read More

Bora në krahët e Donaldit, Vin Veli i penduar nga gabimet e së shkuarës

24/01/2020

I ftuar në emisionin “Glamour”, Vin Veli nuk i ka shpëtuar dot pyetjes nëse është në një histori dashurie. Me sa duket, Vin Veli ka ... Read More

Po ju e dinit? Trejsi Sejdini konfirmon ndarjen nga i dashuri

10/01/2020

Trejsi Sejdini, e ftuar në “Glamour zone”, ish-“Miss Universe Albania”, u shpreh se çdo gjë që ka arritur në jetë, e ka arritur përmes kurajës ... Read More

Ndryshime në familjen mbretërore, Princ Harry dhe Meghan heqin dorë nga statusi mbretëror

08/01/2020

Prestigjiozja “British Glamour” ka njoftuar se në familjen mbretërore do të bëhen ndryshime. Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të heqin dorë nga `roli ... Read More