Tag: gjyq

Bebja e kopertinës së albumit të Nirvana padit grupin e famshëm

25/08/2021

Një 30 vjeçar ka hedhur në gjyq grupin Nirvana dhe trashëgimtarët e Kurt Cobain në lidhje me foton e një të sapolinduri që është vendosur ... Read More

Napoli e hedh në gjyq Elseid Hysajn

01/08/2021

Elseid Hysaj në telashe, Napoli e hedh në gjyq për rebelimin e vitit 2019. Përvoja e Elseid Hysajt te Lazio nuk filloi shumë mirë. Së ... Read More

Rihanna padit babanë e saj

16/01/2019

Rihanna ka hedhur në gjyq babanë e saj për tregti të paligjshme në emër të markës së saj “Fenty”. Këngëtarja e hitit “Diamonds”, emri i ... Read More