Tag: gjithmoë

Urimi i veçantë i Rezarta Shkurtës për ditëlindjen e bashkëshortit: Uroj të plakemi bashkë e të numërojmë ëndrrat

08/06/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Rezarta Shkurta është gjithmoë aktive ne rrjetet sociale, ku ndan më shumë rreth përditshmërisë së saj, apo dhe momentet e ... Read More