Tag: Gjikolli

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj

13/01/2021

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Njihuni me motrën e Gjikos, ajo është një super-femër

03/11/2020

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Reperi del përballë gjykatës, gjobitet për armëmbajtje pa leje

07/07/2020

Reperi i njohur Gjiko (Asdren Gjikolli) është gjobitur me 400 euro gjobë për armëmbajtje pa leje. Nga mediat kosovare është mësuar se lajmi vjen nga ... Read More

Mblidhen 101 mijë euro për Editën, familja Gjikolli falenderon bamirësit dhe kërkon ende ndihmë për pjesën tjetër

24/05/2019

Edita Gjikolli nga Peja, nënë e tre fëmijëve, e cila vuan nga Leukemia Acute po vazhdon të trajtohet në Turqi. Për shërimin e sëmundjes së ... Read More

Labinot Tahiri grumbullon 80 mijë euro për shërimin e Edita Gjikollit

21/05/2019

Edita Gjikolli nga Peja, nënë e tre fëmijëve e cila vuan nga Leukemia Acute po vazhdon të trajtohet në Turqi. Për shërimin e saj familjarët ... Read More

Edita Gjikollin, e cila vuan nga Leukemia Acute, ndihmojeni përmes SMS në Vala

15/05/2019

Edita Gjikolli ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo vuan nga Leukemia Acute, sëmundje kjo e cila shërimin e ka vetëm në shtetet jashtë Kosovës. Bashkshorti ... Read More

Gjikolli pas udhëtimit treditor me biçikleta në Kosovë, Shqipëri e Mal të Zi: Bukuritë që i kemi parë, nuk përshkruhen as në përralla (Foto)

15/05/2019

Anëtari i Shoqatës Bjeshkatare ‘Gjeravica’, Rinor Gjikolli, ka thënë për Telegrafin se udhëtimi i bërë me biçikleta në tri shtete, Kosovë, Shqipëri dhe Mal të ... Read More

Edita Gjikolli vuan nga Leukemia Acute, operacioni i kushton 150 mijë euro, kërkon ndihmë

13/05/2019

Edita Gjikolli ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo vuan nga Leukemia Acute, sëmundje kjo e cila shërimin e ka vetëm në shtetet jashtë Kosovës. Ajo ... Read More

Elita Rudi publikon imazhet e para të djalit të saj të parë

21/02/2019

Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli kanë pasur shumë arsye për të qenë të lumtur gjatë mbrëmjes së kaluar. Dyshja e shoubizit shqiptar kanë bërë të ... Read More

Gjiko mbush 26 vjet, merr urime prej miqve dhe familjarëve

03/01/2019

Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko, ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme. Reperi, si sot 26 vjet më parë ... Read More