Tag: Gjiko

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj

13/01/2021

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Elita do të ‘nervozohet’, shikoni çka bën Gjiko me djalin

12/01/2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun. Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një ... Read More

Gjiko ‘qorton’ Elitën, ka një ankesë interesante

12/01/2021

Gjiko ka një ankesë interesante për Elitën. Reperi Gjiko dhe Elita Rudi, kohët e fundit janë ndër çiftet më të përfolur të momentit, kjo për ... Read More

Bashke me Elitën dhe djalin, Gjiko vjen me urimin më të veçantë për Vitin e Ri

31/12/2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun. Ata janë martuar dhe tani janë prindër të një djali që e ... Read More

Ia kërkuan ndjekësit në Instagram, Elita publikoi bisedën e fundit me Gjikon

25/12/2020

Një ndër çiftet e pëlqyer dhe shumë të komentuar të showbizit janë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi. Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ... Read More

Njihuni me motrën e Gjikos, ajo është një super-femër

03/11/2020

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

30/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar. Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një ... Read More

Elita vë në siklet Gjikon gjatë emisionit, reperi: Ti e di që kam qenë i virgjër

13/10/2020

Dyshja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Gjiko dhe Elita ishin të ftuar këtë të hënën në emisionin “Nin”, në Klan Kosova, ku ... Read More

“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

01/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko, dyshja e dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmuar nga vetë ata ... Read More

Së shpejti prindër për herë të dytë, Gjiko dhe Elita zbulojnë gjininë e bebit

21/09/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë dyshja ... Read More

Elita Rudi shtatzënë për herë të dytë, prezantuesja fsheh barkun

25/08/2020

Elita Rudi do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo dhe këngëtari Gjiko u bënë prindër për herë të parë rreth 2 vite më ... Read More

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, ja fotoja që tregon barkun e rrumbullakosur

17/08/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Elita është munduar prej kohësh të ... Read More