Tag: gjërat

Lind Juventusi i Allegri, trajneri kërkon rinovimin e Chiellini dhe Dybala, CR7 mund të largohet

28/05/2021

Dy vite pushim ishin mjaftueshëm për të reflektuar, për ti parë gjërat me qetësi dhe nga larg, por që nga dita kur u largua nga ... Read More

Nga emisioni dolën ‘çift’, por si qëndrojnë gjërat në të vërtetë mes Ledjanes dhe Mevlanit

20/05/2021

Dolën ‘çift’ nga emisioni, por si qëndrojnë gjërat në të vërtetë mes Ledjanes dhe Mevlanit. Ledjana dhe Mevlani gjatë mbrëmjes së djeshme u larguan përfundimisht ... Read More

Allegri te Real Madridi? Kjo duket se nuk do të ndodhë – parashikohet edhe e ardhmja e Zidanes

09/05/2021

“Ajo që mund të konfirmoj me siguri është se do t’ia bëjë gjërat shumë të lehta klubit”. Këto kanë qenë fjalët e thëna nga Zinedine ... Read More

Bora Zemani nxjerr zbuluar lidhjen e Romeos me vajzën e ministrit?

20/02/2021

Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet edhe me faktin ... Read More

Nënat që vuajnë nga të vjellat në shtatzëni lindin fëmijë me inteligjencë më të lartë

27/01/2021

Të vjellat e mëngjesit janë ndoshta nga gjërat më të këqia rreth shtatzanisë. Çdoherë ekziston brenga se fëmija mund të mos jetë duke i marrë ... Read More

Këto janë nëntë gjërat që mund të shkojnë keq me vaksinat e reja anti-Covid

13/12/2020

Nëntë gjërat që mund të shkojnë keq me vaksinat e reja anti-Covid Mendoni pak për arritjen që është shënuar. Brenda një muaji nga shfaqja e ... Read More

Ku përhapet koronavirusi më së shumti, e zbulon studimi i ri

15/11/2020

Studimi zbulon se ku përhapet koronavirusi më së shumti. Një nga gjërat kryesore në krijimin e një strategjie për të luftuar COVID-19 dhe përcaktimin e ... Read More

10 gjërat që e bëjnë një grua jotërheqëse

27/08/2020

Mbështetur në pyetësorë të ndryshëm, këto janë gjërat që burrave iu duken jotërheqëse te gratë. Ja çfarë mendojnë: Për make Up-in: Duhet të jesh sa ... Read More

Celularët e vjetër që tani vlejnë mijëra euro

26/07/2020

Nëse jeni person që nuk i gjuan gjërat e vjetra, atëherë jeni me fat. Ai celulari i vjetër Motorola ose Nokia të cilin mund ta ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 korrik 2020

22/07/2020

DashiDo keni kontradikta te forta me partnerin gjate kësaj dite dhe gjerat nuk do ecin aspak si duhet. Beqaret do bëjnë dekla rata te forta ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 11 qershor 2020

11/06/2020

DashiDo i shprehni hapur ndjenjat përkundrejt partnerit tuaj sot dhe gjerat do ecin ashtu si e kishit ëndërruar. Ne mbrëmje mund te merrni edhe ndonjë ... Read More

Horoskopi ditor, e martë 9 qershor 2020

09/06/2020

Dashi Te dashuruarit do i shohin gjerat me një sy tjetër dhe do jene gati te marrin edhe vendime me rëndësi. Do i sqaroni sa ... Read More