Tag: gjejë

Milan merr lajmin e keq, ja sa ndeshje do të mungojë Ibrahimovic

02/03/2021

Ibra “out” 4 ndeshje! Pioli tani duhet të gjejë zgjidhje dhe pret Mandzukic. Në ndeshjen kundër Romës, Milani regjistroi tre zëvendësime të detyruara për shkak ... Read More

Masimiliano Alegri është i papunë, por kërkohet nga disa ekipe

21/01/2021

Që në 2019-ën, Masimiliano Alegri nuk ka arritur të gjejë një ekip për të drejtuar. Duket se ka ardhur momenti t’i rikthehet sërish punës dhe ... Read More

Nuk heq dorë! Noizy tallet sërish me Stresin

11/01/2020

Në një opsion i bërë publik së fundmi nga Instagrami, ka bërë që Noizy të gjejë pretekst të tallet sërish me rivalin e tij, Stresin. ... Read More

Birrë për flokë të bukura dhe lëkurë që shkëlqen

19/11/2019

Jo të gjithë e dinë që birra mund të gjejë përdorim të vlefshëm edhe në kozmetikë, pasi ndihmon në përmirësimin e shëndetit të lëkurës dhe ... Read More

Emery thotë se Mustafi mund të largohet

10/08/2019

23:52 | 08/09/2019 Unai Emery ka pranuar se i ka thënë Shkodran Mustafit të gjejë një klub të ri. Trajneri i Arsenalit ka përdorur mbrojtësin ... Read More

Instagram: Facebook heton shkelje të miliona llogarive me ndikim

21/05/2019

Instagram është duke hetuar një problem të ri. Instagram thotë se po përpiqet të gjejë se si detajet e kontaktit të pothuajse 50 milionë përdoruesve ... Read More

Policia arrin ta gjejë veturën e cila ishte vjedhur në Prizren

07/05/2019

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arritur ta gjejë veturën e tipit Toyta Chrysler me targa vendore e cila ishte vjedhur sot në Prizren. ... Read More

Formacionet zyrtare: Manchester City – Leicester City

06/05/2019

Xhiroja e parafundit në Premierligë do t’i gjejë kampionët në fuqi në ‘Etihad Stadium’, për përballjen me Leicester. Kjo ndeshje do të jetë vendimtare për ... Read More

Mahrez kërkohet nga tre gjigantët e Serie A

23/04/2019

Riyad Mahrez ka dështuar ta gjejë veten te Manchester City. Riyad Mahrez u transferua për një shumë rreth 80 milionë euro te Manchester City nga ... Read More

Milan me dy super transferime nga Ajax

17/04/2019

Milan është skuadra e radhës që kërkon të gjejë përforcime në radhët e Ajax. Skuadra holandeze ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e radhës së ... Read More

Mediet në Itali zbulojnë të ardhmen e Valon Berishës

09/04/2019

Valon Berishës do t’i duhet të gjejë skuadër të re në afatin kalimtar të verës. Mesfushori i Kosovës i transferuar te Lazios në vitin 2018 ... Read More

Juventus fiton ndaj Milan, Kean përsëri protagonist

06/04/2019

Skuadra e Milanos ka dështuar te gjejë fitoren për tri ndeshje radhazi në kuadër të Serie A. Sot lojtarët e Gennaro Gattuso  kanë pësuar me ... Read More