Tag: gjashtëmujore

Stephan El Shaarawy transferohet te rivali i Milanit

23/01/2021

Punë e kryer, Stephan El Shaarawy rikthehet në Serie A. Pas një ndjekje gjashtë-mujore, më në fund është kryer për kthimin e Stephan El Shaarawy ... Read More

E kryer, Balotelli te Marseille

22/01/2019

Mario Balotelli ka rënë dakord që të nënshkruajë një kontratë gjashtëmujore me Olympique Marseille. Lojtari edhe pesë është kërkuar nga klube si Sassuolo dhe West ... Read More