Tag: gjasat

Ja si do të duken njerëzit pas 1,000 viteve

09/09/2020

Gjasat janë që jenë më të gjatë. Gjithashtu, mendohet se nuk do të ndryshohet vetëm pamja e jashtme, mirëpo edhe gjenet tona do të zhvillohen, ... Read More

Dermatologët amerikanë: Koronavirusi, shenjat që mund të japë në lëkurë

27/04/2020

Dermatologë të ndryshëm amerikanë kanë shprehur shqetësim për gjasat që prania e COVID-19 në organizëm të manifestohet edhe në lëkurë nëpërmjet acarimeve, njollave apo puçrave. ... Read More

Ranieri i dëshpëruar me humbjen: Ishim pa organizim në fushë, kemi humbur gjitha duelet

17/03/2019

Roma ka pësuar një tjetër humbje në Serie A, duke i minimizuar gjasat për ta zënë njërën nga pozitat që i dërgon në Ligën e ... Read More

Promovuesi i Joshuas thotë se dueli ndaj Wilder mund të ndodhë gjatë këtij viti

12/03/2019

Promovuesi Eddie Hearn ka thënë se gjasat janë të mëdha që dueli i unifikimit të titujve, ndërmjet Anthony Joshuas dhe Deontay Wilderit, të ndodhë gjatë ... Read More

Trajneri i Ajaxit, Ten Hag: Do të aplikojmë shumë presion ndaj Realit, qëllimi është fitorja

04/03/2019

Erik ten Hag është optimist për gjasat e skuadrës së tij në ndeshjen e dytë të Ligës së Kampioneve kundër Real Madridit, pavarësisht humbjes 2-1 ... Read More