Tag: gjasa

Meshkujt e gjatë tradhëtojnë më shumë

27/11/2020

Keni një partner mbi 1.70 të gjatë? Sipas një studimi të ri, ai ka dyfish më shumë gjasa të tradhëtojë sesa dikush që është nën ... Read More

balotelli befason të gjithë me klubin e ri

18/11/2020

Mario Balotelli ka gjasa të mëdha që ta vazhdojë karrierën në Angli, por në divizionin e dytë. Mediumet angleze kanë raportuar të mërkurën se skuadra ... Read More

Libri i vjetër 40 vjeçar shkruante se virusi do të krijohet qëllimisht nga Kina

09/03/2020

Ka gjasa që koronavirusi të ishte parashikuar 40 vjet më parë në një libër fanta-shkencë i cili i referohej një armë biologjike të krijuar nga ... Read More

Nisin teoritë konspirative: Libri i vjetër 40 vjeçar shkruan se virusi do të krijohet qëllimisht nga Kina

09/03/2020

Ka gjasa që koronavirusi të ishte parashikuar 40 vjet më parë në një libër fanta-shkencë i cili i referohej një armë biologjike të krijuar nga ... Read More

41-vjeçarja lind binjak pasi luftoi kancerin, pavarësisht se mjekët i thanë se nuk mund të lind fëmijë!

22/01/2020

Një grua ka lindur binjakë, ani pse mjekët i thanë se nuk kishte fare gjasa ose tejet të pakta që ajo të kishte fëmijë pas ... Read More

Disa këshilla se si të jeni të lumtur në punë

11/12/2019

Punëtorët më të lumtur janë më produktiv dhe me të motivuar, dhe me më shumë gjasa për të qëndruar më shumë në atë kompani. Është ... Read More

Galaxy S11 do ti mungojë një detaj “premium” por askush nuk ka për tu ankuar

19/11/2019

Ky dizajn flagshipi me shumë gjasa do të mungojë në Galaxy S11. Sipas burimeve të industrisë, Galaxy S11 nuk do të ketë ekran me pjesët ... Read More

5 karakteristikat e veçanta të të lindurve në muajin tetor

05/10/2019

Për tetorin kemi këto: 1.Me shumë gjasa do të jenë sportistë të mirë. Nëse bebushi yt vjen para Halloëeen-it, visheni si atlet, që ta përgatisni ... Read More

Çka parashikojnë yjet për sot? Horoskopi për datën 2 tetor 2019

02/10/2019

DashiKa gjasa që një dialog kaotik ta përballoni me shumë lehtësi. Gjithashtu, do të mund ta organizoni ditën ashtu sikurse dëshironi. Do të jetë një ... Read More

Selmanaj: Koalicioni LDK – LVV po mirëpritet nga qytetarët

25/05/2019

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Driton Selmanaj, ka treguar se a ka gjasa të një koalicioni mes LDK-së dhe LVV-së në rast se ... Read More

Soja ndihmon në shërimin e kancerit të mushkërive

17/05/2019

Soja ka gjasa që të jetë efikase kundër kancerit të mushkërive, kanë zbuluar rezultatet e studimit të bërë në Kinë në 74.940 femra të cilat jetojnë ... Read More

Zaniolo ndërron skuadër, mbetet në Serie A

20/04/2019

08:25 | 04/20/2019 Juventus ka gjasa që shumë shpejtë të nis negociatat për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo. 19 vjeçari po përmbush një sezon jashtëzakonisht ... Read More