Tag: “Getoari”

Foto sa një mijë fjalë, Marina dhe Geti pozojnë me vajzën

25/11/2021

Marina dhe Getoari u bënë dje prindër për herë të parë. Një princeshë iu shtua familjes së tyre dhe sot çifti ka bërë postimin e ... Read More

Ashtu si pritej, emri i vajzës së Marinës dhe Getoarit është kaq i veçantë

25/11/2021

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje. Tashmë është zbuluar edhe emri i vajzës së vogël, që sipas burimeve nga miq ... Read More

Marina u bë nënë për herë të parë, Luana nuk përmbahet në reagimin e saj

25/11/2021

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Emri i voglushes së çiftit është Marget, ... Read More

Të gjithë do të habiteni, ky është emri i vajzës së Getit dhe Marinës

24/11/2021

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në ... Read More

Deri në 5 mijë euro nata/ Marina dhe Getoari “arratisen” me pushime, çifti zgjedh hotelin luksoz për pushime

15/10/2020

Ndonëse në një situatë delicate për shkak të Koronavirus, Marina dhe Getoari kanë vendosur të kalojnë disa ditë pushimesh në Milano të Italisë.  Çifti ndodhen ... Read More