Tag: Genoas

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

13/01/2021

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare. Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Pirlo sonte ka vendosur ... Read More

Milani publikon listën e lojtarëve ndaj Genoas, ka mungesa të mëdha

16/12/2020

AC Milani publikon listën e lojtarëve ndaj Genoas, mungojnë Kjaer dhe Ibrahimovic. AC Milani ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ... Read More

Milan merr lajmin e keq para ndeshjes me Genoan

15/12/2020

Kjaer dhe Ibra mungojnë ndaj Genoas. Milan do udhëtojë të Geno pa dyshen Simon Kjaer dhe Zlatan Ibrahimovic. Të dy lojtarët janë rikthyer në stërvitje, ... Read More

Fitore e vështirë e Inter kundër Genoas

24/10/2020

Interi fiton me vështirësi kundër Genoas. Interi ka fituar në Luigi Ferraris të Genoas duke e mposhtur atë me një rezultat të ngushtë 0-2. Kështu ... Read More

Të martën kompletohet transferimi i Piatek te Milani?

21/01/2019

Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piatek thuhet se do të përfundojë transferimin e tij te Milani gjatë ditës së martë. Ditëve të fundit është përfolur shumë ... Read More

Drejtori i Genoas, Perinetti: Pas ndeshjes me Milanin do të takohemi për Piatekin

21/01/2019

Drejtori i Genoas, Giorgio Perinetti, ka konfirmuar se do të ketë bisedime me Milanin për Krzysztof Piatek pas ndeshjes së sotme (e hënë). Italiani me ... Read More

Milani insiston për Piatekun

14/01/2019

Milani thuhet se po përpiqet përsëri të nënshkruajë me talentin e madh polak të Genoas, Krzysztof Piatek, si zëvendësim për Gonzalo Higuain. Rossonerët kanë udhëtuar ... Read More

Reali dëshiron Piatekin që në janar

08/01/2019

Real Madridi ka shfaqur interesim të nënshkruajë në janar me yllin e Genoas, Krzysztof Piatek. Sipas Diario AS, Los Blancos dëshirojnë 23-vjeçarin, por fillimisht vetëm ... Read More

Milani i futet garës për Piatekin

07/01/2019

Raportohet se Milani i është futur garës për të nënshkruar me sensacionin e Genoas, Krzysztof Piatek. Sipas Gazzetta dello Sport, kuqezinjtë tashmë e kanë pyetur ... Read More