Tag: Gashit

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

13/01/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Qëndresa vishet në fustan të shkurtër, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

13/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

02/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

19/11/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

30/10/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Osmani: Ligji për amnisti, kompromis i realizuar nga qeveria

20/12/2018

20 Dhjetor 2018 / 21:20 Përfaqësuesi nga Lëvizjes Besa e Gashit, Mazllam Osmani sonte në emisionin “Rruga Drejt” në televizionin Alsat mes tjerash duke komentuar ... Read More

“Koalicioni qeveritarë”, Zaev porosit “liderët” e Besës: Bisedimet mund të dështojnë

19/04/2018

19 April 2018 / 14:49 Optimizmi i shprehur publikisht i Bilall Kasamit e Afrim Gashit për tu bërë pjesë e Qeverisë mund t’i kushtojë me ... Read More