Tag: gaga

Lady Gaga spekulohet për një lidhje me aktorin Jeremy Renner

23/03/2019

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet ... Read More

Lady Gaga thyen rekordin e Adele

19/03/2019

Kënga “Shallow” e artistëve Lady Gaga dhe Bradley Cooper po vazhdon të shënojë suksese të shumta. Ky bashkëpunim ka qëndruar për 67 ditë në krye ... Read More

Lady Gaga përgënjeshtron spekulimet për shtatzëni

13/03/2019

Lady Gaga ka bërë shaka me thashethemet se është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës. “Thashethemet se jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me ‘LG6’ (duke ... Read More

“Kurrë nuk do të bëhesh e famshme” – kur ishte në universitet, ishte formuar një grup kundër Lady Gagas

02/03/2019

Me vitet të tëra, Lady Gaga është një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore, ndërsa në muajt e fundit emri i saj është ... Read More

Lady Gaga sërish flet për performancën me Bradley Cooper në Oscar

28/02/2019

Lady Gaga ka thyer heshtjen e saj për performancën intime në Oscar me Bradley Cooper dhe ka këmbëngulur se ka qenë vetëm aktrim. “Njerëzit kanë ... Read More

Lady Gaga thyen heshtjen rreth romancës së re: Bradley Cooperin e ka mik të vërtetë

27/02/2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin shumë të afërt gjatë dhe pas ceremonisë së ndarjes të çmimeve Oscar. Madje, mediat e kishin bërë punë të ... Read More

Mel B kritikon performancën e Gagës e Copperit në Oscar

26/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga u shfaqën në Oscar dhe kënaqën botën me performancën emocionale të këngës “Shallow”. Megjithëse morën shumë lëvdata, kishte edhe ata ... Read More

Mel B kritikon sjelljet e Lady Gaga dhe Bradley Cooper gjatë interpretimit në ‘Oscars 2019’

25/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga kanë bërë një performancë emocionuese të hitit “Shallow” në edicionin e sivjetmë të ndarjes së çmimeve Oscar. Edhe pse kanë ... Read More

Ajo u shfaq me aksesorin më të shtrenjtë në histori: Lady Gaga me gjerdan 30 milionë dollarësh në qilimin e kuq të Oscarit

25/02/2019

Lady Gaga ishte një nga yjet më të mëdhenj mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar. Së bashku me Bradley Cooperin kishte realizuar filmin, ... Read More

Lady Gaga nxit spekulime se tatuazhin e ri ia ka kushtuar Bradley Cooperit

18/02/2019

Prej se e kanë realizuar filmin “A Star Is Born”, fansat e Lady Gaga dhe Bradley Cooper duan që dyshja të shndërrohen në çift edhe ... Read More

Lady Gaga vetëm në bikini dhe reçipeta në ndejën e “Grammy Awards”

13/02/2019

Megjithëse Lady Gaga ka impresionuar gjatë muajve të fundit me elegancë, duket se veshjeve të çuditshme nuk po mund t’iu shmanget. Këngëtarja amerikane është e ... Read More

Lady Gaga përgatit befasi në koncertin në Las Vegas, fton në skenë aktorin Bradley Cooper

27/01/2019

Lady Gaga kishte përgatitur një befasi të veçantë për fansat e saj në spektaklin e të shtunës në Las Vegas duke interpretuar këngën “Shallow” së ... Read More