Tag: fustan

Fisniku do të ‘shkrihet’ kur ta sheh në këtë gjendje Fjolla Morinën

28/12/2021

Fjolla Morina shfaqet plot stil në fustan elegant, vë në pah linjat trupore Fjolla Morina arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjen ... Read More

Fustani i vogël apo gjoksi i madh i Ryvës – këngëtarja duhet të bëjë zgjidhje

13/11/2021

Ryva ekspozon tej mase gjoksin me këtë fustan. Ryva Kajtazi mbetët një këngëtare që në çdo kohë merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon. ... Read More

Kështu shkon nuse Linda Morina, fustani i saj do t’iu bëj të qeshni

02/11/2021

Linda Morina shkon nuse me fustan palidhje. Se rrjetet sociale mund ti aktualizojnë njerëzit, ti bëjnë ta famshëm edhe pa ndonjë veçanti të madhe, kjo ... Read More

Leonora e mbuluar në ar e me fustan të bardhë

28/10/2021

Leonora me fustan të bardhë e 6 unaza në gishta. Leonora Jakupi është njohur gjithmonë si diva e estradës sa i përket muzëks që sjell ... Read More

Në javëte fundit të shtatzanisë, shikoni se si Marinës i vizatohet barku në fustan të bardhë

02/10/2021

Marina Vjollcës i vizatohet barku në fustan të bardhë. Marina është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Bukuroshja bionde merr përherë vëmendje ... Read More

Duda Balje vesh fustan të ngushtë e të gjatë, por ky detaj merr vëmendjen

30/09/2021

Me fustan të ngushtë e të gjatë, Duda Balje duket shumë bukur në fotosesionin e fundit. Duda Balje vazhdon të jetë e komentuar në mediat ... Read More

Me fustan shumë të shkurt e të ngushë, Nora do ta ‘shkrijë’ edhe Roberint me këto foto

24/09/2021

Nora Istrefi është shfaqur krejtësisht ndryshe në dukje. E veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të verdhë, artistja shqiptare ka venë në pah ... Read More

Të gjitha vajzat do t’ia kenë lakmi Leonorës me këtë fustan, duket perfekt

07/07/2021

Sa perfekte duket me këtë fustan Leonora. Leonora Jakupi është një ndër femrat që njihet për stilin perfekt që ka. Ajo në shumë raste është ... Read More

Arta Nitaj vishet me fustan të nusërisë, çfarë po paralajmëron

30/06/2021

Arta Nitaj provokon me fustan nusërie. Arta Nitaj është njëra ndër fytyrat më të përfolura në show bizin shqiptar, kjo për shkak formave të saja ... Read More

Edona duket nusja më e bukur me këtë fustan

23/06/2021

Të gjitha nuset do ta duan këtë fustan të Edona Llalloshit. Tashmë janë lejuar dasmat dhe ahengjet dhe ketë verë do të jemi dëshmitar të ... Read More

Nëna e Elvana Gjatës me plot stil, e veshur me fustan e patika

17/06/2021

Nëna e Elvanës veshur si vajzë e re- me fustan e patika. Motrat Gjata tanimë janë bërë të njohura. Flasim për Elvanën dhe Migenën të ... Read More

Duket perfekt me fustan të bardhë, Fjolla Krasniqi publikon pamje nga martesa e saj

12/06/2021

Martohet Fjolla Krasniqi, duket perfekt me fustan të bardhë. Pak ditë më parë revista “Kosovarja” bëritë ditur se këngëtarja Fjolla Krasniqi tashmë e ka gjetur ... Read More