Tag: fton

Barcelona fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme

08/01/2021

Koeman fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme. Futbollisti i talentuar i shkollës së La Masias, Ilaix Moriba është përfshirë në skuadrën e Barcelonës për ... Read More

Trajneri i Kosovës fton Bernard Berishën për tri ndeshjet e nëntorit

03/11/2020

Challandes fton Bernard Berishën për tri ndeshjet e nëntorit. Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund. Kësisoj, ylli i ... Read More

Akademi përkujtimore për Idriz Ajetin

01/03/2019

Kryesia e Klubit të Vendlindjes “Trojet” fton opinionin e gjerë, veçmas qytetarët e Medvegjës që jetojnë në Kosovë, në vendlindje dhe në diasporë, që të ... Read More

Skandali me Fondin Pensional, Carovska ftohet nga Prokuroria Publike për të dëshmuar

03/02/2019

3 Shkurt 2019 / 11:13 Prokuroria Publike e Shkupit e fton ministren e Punës dhe Politikës Socile, Mila Carovska të premten, më 8 shkurt të ... Read More

Veseli fton sërish krerët institucionalë dhe përfaqësuesit e opozitës për t’u koordinuar për dialogun

11/01/2019

Veseli fton sërish krerët institucionalë dhe përfaqësuesit e opozitës për t’u koordinuar për Dialogun Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar ... Read More

BDI-ja fton emigrantët për të votuar referendumin

19/08/2018

19 August 2018 / 13:42 BDI-ja fton të gjithë shtetasit e Maqedonisë që jetojnë jashtë vendit të regjistrohen për të votuar për referendumin. Partia e ... Read More