Tag: fshehur

Sara para kamerës duke qarë nga dhimbjet e lindjes, reagimi i Ledrit është i jashtëzakonshëm

25/11/2020

Sara Hoxha bën sikur i plasin ujërat, Ledri pre e kamerës së fshehur. Që një kohë të gjatë fansat e blogeres, Sara Hoxha, janë duke ... Read More

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

26/10/2020

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit Khabib Nurmagomedov. Legjenda e UFC-së, Khabib Nurmagomedov është tërhequr nga UFC në stilin e kampionit. ... Read More

I hani shpesh, por këto ushqime po ua shkaktojnë fryrjen e barkut

25/10/2019

Pas fryrjes së stomakut është një gjendje e fshehur gastrointestinale – meteorizëm. Edhe pse disa faktorë mund të shkaktojnë këtë gjendje, marrëdhënia e saj me ... Read More

Një substancë misterioze zbulohet në Hënë

03/09/2019

Një substancë xhelatinoze misterioze, e ndritshme dhe me ngjyrë të pazakontë, u identifikua në anën e fshehur të Hënës, në bazën e një krateri të ... Read More

Mësojeni çfarë parashikon horoskopi sot për ju

14/08/2019

Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet ... Read More

Kjo vajzë rrezikoi jetën për tu larguar nga atdheu

26/05/2019

Katër persona, duke përfshirë një vajzë 15-vjeçare, janë gjetur të fshehur brenda automjeteve, në përpjekje për të ikur nga Maroku.  Tre automjete u ndaluan në ... Read More

Kastro Zizo rrëfen për luftën e vështirë me alkoolin: Ishte një moment që degradova

24/03/2019

Kastro Zizo nuk e ka fshehur asnjëherë varësinë e tij nga alkooli, madje në disa deklarata publike të mëparshme, ai ka treguar se ka bërë ... Read More

Adelina Ismaili mbështet Vjosa Osmanin për kryetare të LDK-së

21/03/2019

Adelina Ismaili kur nuk i ka fshehur pikëpamjet politike duke e treguar me krenari se cilin parti e mbështet. Gara për të parin e Lidhjes ... Read More

Pushteti, bisedime finale për kandidatin e përbashkët

01/03/2019

Pushteti po vazhdon ta mbajë të fshehur emrin e kandidatit të përbashkët për president. Kryeministri Zaev pritet të mbajë takim me strukturat partiake por edhe ... Read More

Zaev: Sonte do ta kumtojmë emrin e kandidatit

01/03/2019

1 Mars 2019 / 16:48 Pushteti po vazhdon ta mbajë të fshehur emrin e kandidatit të përbashkët për president. Aktualisht, kryeministri Zoran Zaev ndodhet në ... Read More