Tag: Frroku

“Të hëngsha buzën o Mark Frroku!”/ Rudina përkëdhel partnerin, ish-deputeti: Ke lujt mendsh…

04/10/2020

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi. Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë ... Read More

Propozim romantik në Turqi/ Rudina Dembacaj i thotë ‘Po’ Mark Frrokut, çifti pranë martesës

24/09/2020

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë qenë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur e bënë publike lidhjen e tyre. Aktorja është shumë ... Read More

Kur do të martohet Rudina Dembacaj me Mark Frrokun? Moderatorja: Sa të kalojë koronavirus, mezi po presim

14/06/2020

Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, që prej kohës kur moderatorja ... Read More

Këngëtari i njohur flet për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën: Di të them që ndihem mirë

31/05/2020

Këngëtari Mateus Frroku pranoi vitin e kaluar që është në një marrëdhënie. Ndërsa së fundmi, i ftuar tek ‘E Diell’, ai tregoi se partnerja e ... Read More

Si reagoi nëna e Rudinës kur mësoi lidhjen me Mark Frrokun? Flet moderatorja: Nuk do jesh më bija ime…

11/05/2020

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku është kthyer në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit. E ftuar në emisionin ‘Ëhy Not’, ... Read More

“Babë a të dukem farë vajze?”, Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë me babain e Mark Frrokut

21/04/2020

Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në ... Read More

Rudina sfidon partnerin/ Mark Frroku gatuan mish, aktorja ‘e fiksuar’ me perimet

19/04/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku mesa duket këtë të dielë kanë vendosur të gatuajnë së bashku. Përmes një postimi në ... Read More

“A je xheloze për Markun?”, Rudina Dembacaj flet hapur

17/04/2020

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbiz-it. Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Dembacaj herë pas ... Read More

Rudina Dembacaj rrëfen marrëdhënien që ka Mark Frroku me ish-burrin e saj: Është Viki në mes

23/03/2020

Marrëdhënia e Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku ka qenë në qendër të vëmendjes qëkur çifti e zyrtarizmi këtë raport. Por duket se me shumë ... Read More

Rudina dhe Marku me Koronavirus?/ Aktorja sqaron sesi qëndron e vërteta

18/03/2020

Ish deputeti Mark Frroku dhe partnerja e tij, aktorja Rudina Dembacaj dyshojnë se janë të prekur nga koronavirusi. Ata janë vetëkarantinuar në shtëpinë e tyre, ... Read More

I dashuruar me një personazh VIP/ Mateus Frroku: Prej kohësh jam në një lidhje

12/03/2020

Mateus Frroku ka zbuluar se prej kohësh është në një lidhje dashurie. I ftuar në “Glamour Zone”, Frroku pranoi se është në një lidhje dashurie, ... Read More

Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj pushime me Mark Frrokun në Itali

21/01/2020

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku vetëm disa muaj pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Aleks. Pas ... Read More