Tag: frikësuar

Futbollisti bie në tokë pa ndjenja, krijohet panik në Atletico Madridi

23/03/2021

Ngjarje e pazakontë në Atletico Madrid. Moussa Dembélé i ka frikësuar të gjithë në kampin e Atletico Madrid. Në stërvitjen e pasdites, ai ra në ... Read More

E diplomuara për mjedisin: Kam frikë të sjell në jetë një fëmijë, në këtë botë

11/02/2020

Një e diplomuar në universitet thotë se ajo është “frikësuar” për të sjellë në jetë fëmijë në botë për shkak të ndryshimit të klimës. Gruaja ... Read More

Mësojeni çfarë parashikon horoskopi sot për ju

14/08/2019

Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet ... Read More

Ylli i Dortmund thotë se kishin frikë nga Bayern Munich

07/04/2019

Ylli i Borussia Dortmund, Julian Weigl, ka thënë se lojtarët e Dortmund ishin të frikësuar nga Bayern Munich, duke shpjeguar humbjen 5:0. Bayern Munich e ... Read More

Serbët e Kosovës i frikësohen idesë për korrigjimin e kufijve

12/02/2019

Ideja për korrigjimin e kufijve i ka frikësuar serbët që jetojnë në Kosovë, andaj është bërë thirrje që të hiqet dorë nga kjo ide, si ... Read More

Slobodan Petroviq akuzon Serbinë për frikësim

28/01/2019

Sllobodan Petroviq tha se Serbia po përdor agjencitë e saj të sigurisë për t’i frikësuar rivalët e partisë kryesore serbe të mbështetur nga Beogradi, Listës ... Read More