Tag: Francezja

Mposhtet nga francezja, Kuka mbetet në garë për medaljen e bronztë

25/10/2020

Loriana Kuka mposhtet nga francezja, por mbetet në luftë për medaljen e bronztë. Loriana Kuka është mposhtur nga garuesja franceze Fanny Estelle Postive, duke e ... Read More

Ngjyra e deputetit Paloka për Edi Ramën në faqet e gazetave evropiane

15/02/2019

Francezja “Le parisien” dhe gjermania “Bild” në faqet e tyre online i kanë kushtuar disa rreshta ngjarjes së të enjtes në Kuvendin e Shqipërisë, ku ... Read More